Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most mi van? Ez mitől van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Ez mitől van? Biszex lennék?

Figyelt kérdés

Najó az egész úgy kezdődött hogy nyáron csókolóztam egy lánnyal ( a csók rossz volt, nem éreztem semmit)

Aztán később elkezdett foglalkoztatni hogy mi van ha biszex vagyok(nem a csók miatt). Simán eltudtam/tudnám képzelni hogy mondjuk csókolózzak egy lánnyal vagy bármit ami így a szex és petting előtt belefér .Szóval mondhatni szívesen csinálnám, eltudom képzelni azt viszont nem hogy úgy érezzek egy lány iránt , se a szexet se azt hogy hozzám bújjon vagy fordítva vagy bármi olyasmit amihez már nagyobb érzelem is kell.

Úgy adódott hogy megismertem egy lányt , kiderült hogy leszbikus és nemrég szerelmet vallott és amikor azt mondja hogy szeret akkor annyira furcsa érzésem lesz, tudom hogy nem tudnám viszonozni de jól esik.Zavar is mert tudom hogy ez mennyire kellemetlen de olyanokat mond hogy milyen szép meg okos meg aranyos vagyok és ez annyira rossz és mégis jól esik. nem tudom mi van , teljesen össze vagyok zavarodva.

A fiúkkal meg tök normálisan vagyok.És nem tudom.egyszer azt hiszem hogy biszex vagyok aztán mégsem.Néha csak kíváncsinak érzem magam aztán meg komolyan elgondolkozok hogy mi van ha.:S

/L



2013. jan. 10. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem voltam teljesen józan amikor az a csók történt de nem is fogadás volt. Csak úgy jött:D

Szóval azzal a lánnyal kevés az esélye hogy megint megtörténjen mert megbeszéltük hogy jók voltunk de ennyi és ilyet többet nem csinálunk.Nem tudom hogy kerülnék -e máskor ilyen helyzetbe.De az nem menne hogy érezzek is valamit.Szóval ezért nem tudom.:)

2013. jan. 11. 18:48
 12/12 SennaHikari ***** válasza:
Én azért tanácsoltam, mert szerintem azzal nagyobb kárt okoz, ha alap nélkül könyveli el magában. :)
2013. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!