Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most mi van? Ez mitől van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Ez mitől van? Biszex lennék?

Figyelt kérdés

Najó az egész úgy kezdődött hogy nyáron csókolóztam egy lánnyal ( a csók rossz volt, nem éreztem semmit)

Aztán később elkezdett foglalkoztatni hogy mi van ha biszex vagyok(nem a csók miatt). Simán eltudtam/tudnám képzelni hogy mondjuk csókolózzak egy lánnyal vagy bármit ami így a szex és petting előtt belefér .Szóval mondhatni szívesen csinálnám, eltudom képzelni azt viszont nem hogy úgy érezzek egy lány iránt , se a szexet se azt hogy hozzám bújjon vagy fordítva vagy bármi olyasmit amihez már nagyobb érzelem is kell.

Úgy adódott hogy megismertem egy lányt , kiderült hogy leszbikus és nemrég szerelmet vallott és amikor azt mondja hogy szeret akkor annyira furcsa érzésem lesz, tudom hogy nem tudnám viszonozni de jól esik.Zavar is mert tudom hogy ez mennyire kellemetlen de olyanokat mond hogy milyen szép meg okos meg aranyos vagyok és ez annyira rossz és mégis jól esik. nem tudom mi van , teljesen össze vagyok zavarodva.

A fiúkkal meg tök normálisan vagyok.És nem tudom.egyszer azt hiszem hogy biszex vagyok aztán mégsem.Néha csak kíváncsinak érzem magam aztán meg komolyan elgondolkozok hogy mi van ha.:S

/L



2013. jan. 10. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
fűvelfával tipus
2013. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy képes lennél megcsókolni egy lányt még nem vagy bi... állításod szerint nem is volt jó a csók. A leírásod alapján pedig úgy tűnik, hogy csak nagyon szeretnéd keverni a dolgokat...
2013. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kiváncsi tini vagy majd kinövöd. :)
2013. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, csak nyilván legyezgeti a hiúságod, hogy szerelmes beléd valaki, ráadásul folyamatosan bókol.
2013. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 poiu ***** válasza:
100%
Senki sem 100% hetero. Lehet, hogy Te a szokásos 15% helyett 25% bi vagy. És akkor mi van? Légy boldog, majd kiderül.
2013. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Reméltem én is hogy csak kíváncsiság.Csak néha bennem van hogy mi van ha még sem :SÉs gyűlölök bizonytalan lenni:S
2013. jan. 10. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:

ha esetleg odáig jutsz hogy megcsókolod vagy továbbiak, akkor biszex vagy.

de ha csak gondolatban érzed ezeket, addig nem

mindenki fantáziál

2013. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SennaHikari ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem biztos, hogy Biszex vagy, csak túl nagy a fantáziád és/vagy kíváncsi vagy. Ha rá akarsz jönni ara, hogy melyik oldalra is tartozol (esetleg mindkettőre), akkor ajánlom, hogy próbáld ki azzal a bizonyos lánnyal. Hidd el, nincs abban semmi, ha lányokat is ugyanúgy kedvelsz mint a fiúkat (tapasztalat :P).


Azt tanácsolom, hogy először ugorj fejest a közepébe és próbáld ki, mielőtt elkönyveled ezt magadban. Abból nem lesz semmi, ha megpróbálod.


21/L

2013. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

örülsz hogy aranyos meg kedves a csaj veled de ennyi szerintem...

22/f (meleg)

2013. jan. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
SennaHikari jól mondja, bár én azt hozzátenném, hogy fiatalon még botorság lenne ilyet tanácsolni egy lánynak hgy probálkozozn a lánynál, mivel késöbb egy végleges visszafordíthatatlan deformáltásgot is okozhat a lelkében. De az tagadhatatlan, hogyha tényleg 100% ban érzed magadban az ingerenciát, akkor ne tagadd meg magad elől ezt, és vállald fel, azt aki vagy.
2013. jan. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!