Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi lenne a helyes döntés ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés ?

Figyelt kérdés

. Már egy ideje tudom magamról hogy bisex vagyok bár még fiúval komolyabb kapcsolatom nem volt .

1 ,5 éve van egy barátnőm akivel úgymond elég komoly a kapcsolatom.

Ő még mindig teljesen szerelmes belém ebbe biztos vágyok .

Viszont én már nem igazán érzek úgy persze szeretem de kezdem úgy érezni hogy inkább mint egy barátot .

Viszont meg ismertem egy fiút nem régen úgy 3 hónapja.Szinte minden nap beszélgetünk és találkozgatni is szoktunk . Úgy érzem belé szeretem amit fel is hoztam neki az egyik beszélgetésünk alatt és kiderült kölcsönösek az érzéseim. Ennek ellenére nem történt köztünk semmi mivel nem vagyok megcsalos típus ha képbe jön más inkább szakítok

Viszont most nincs szívem tudom hogy teljes szívéből szeret a .

Nem tudom mit tegyek nem akarom bántani viszont ha vele maradok akkor is bántom mert már nem szeretem ha szakítok vele akkor .



tegnap 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta sejted, hogy más vagy és szerelmes ia másba? Idő. Az idő pazarlásért meg még nagyobb balhé lesz majd. Gondolj erre!
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már a barátnőm előtt is tudtam hogy a fiúk is be jönnek.

Kapcsolatom még nem volt a saját nememmel. A bisexuxalitasom egyetlen egy csókban merült ki egy házi buliban ez ébresztett rá .

Igen tudom de akkor is sajnálom őt .

tegnap 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted őt, akkor jobb, ha ez mielőbb kiderül.

Tényleg szomorú dolog, de értelme nincs így húzni az agyát... csak annál rosszabb lesz később.

tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele minnél hamarabb erről! Majd felépül. Az is idő
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Holnapi nap meg próbálok vele beszélni.

Igazatok van hogy nem tudom végtelenségig húzni bár a a fiú azt mondta meg vár de tudom hogy őt sem várathatom örökké mert döntés képtelen vagyok .

tegnap 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Régóta megy a vacilálas, hogy hogyan, mikor közöld?
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eléggé legalább már 3 hónapja vacillálok rajta .
tegnap 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!