Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ladygaga2 kérdése:

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy passzív meleg srác vagyok, és végzős a gimiben, eddig nem volt ezzel semmi probléma, de idén valahogy kb mindenki ki van ezen bukva, snapchaten lefotóznak engem a diákok egy nyilat mellém tesznek és oda írják, hogy napi b_zi. Vagy elsétálnak mellettem és hangosan megjegyzik, hogy ennyi b_zit még nem láttak egy helyen. Egy tanárom is veszekedett velem emiatt. Mit tegyek szerintetek? Kezd elég kellemetlenné válni az egész, és nincs kedvem már suliba sem járni, ha hazajövök egyből alszok és kezdem azt érezni, hogy egy erősebb szorongás, vagy depresszió fog kialakulni ha ez így megy tovább. Eddig nem volt ezzel probléma, jól is tanulok és nem volt kapcsolatom sem, de idén kb mindenki rólam beszél és nagyon kezd már zavarni. Mivel idén érettségizem gondolom a suli váltás már nem egy lehetséges opció... Bármilyen formában ha csak véleményt írtok, azt is megköszönném, legyen szép napotok, sziasztok!

ma 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szavazz Kamalara es jo lesz neked is!
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon követem az amerikai politikát. Mindenesetre örülök, hogy megosztottad a nézetedet!
ma 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tanárod is a szexuális orientációdon problémázik, az már büntetőjogi kategória. Ezt biztos nem hagynám annyiban.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az osztályfőnököm azt sem akarja, hogy szalagavatóra elmenjek, mert, hogy szerinte vannak bizonyos szabályok és szerinte én nem tartom be őket... mindenesetre kezd nagyon kellemetlen lenni az egész helyzet számomra. És most azzal jön az osztályfőnököm, hogy ő eddig nem szólt semmit de, hogy már itt az ideje... literálisan nem csináltam semmit egész gumis éveim alatt, csak tanultam, mégis milyen szabályokat nem tartanék be? Én nem értem őt így őszintén
ma 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mocskos egy ország ez. Az érettségit bírd ki összeszorított fogakkal már, de utána ha egyetemre mész, ott inkább ne mondd el senkinek, csak aki tényleg közel áll hozzád és megbízol benne (hogy nem adja tovább másnak). Ha meg nem mész egyetemre/majd dolgozni mész, amint lehet menj ki külföldre. Én is azt fogom.
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én iskolát váltanék, érettségi ide-oda, a feltételek ugyanazok ott is, mérgező a közeg, az ofőd meg egy barom.


Vagy B opcióval ki lehetne bulizni, valamilyen indokkal egy magántanulói státuszt, vagy hívják bárminek is.

ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Újítsd meg a körülötted lévő társaságot olyanokra akik megbecsülnek, akik meg nem azokat hagyd ott.
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!