Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki tanács? Ott kezdem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tanács? Ott kezdem hogy van párom lassan 5 éve(fiú) és 2 éve hogy elkeztem érdeklődni a lányok iránt hűséges típus vagyok szóval nem tudhatom meg így hogy tényleg biszex lennék vagy csak kiváncsi,nagyon durván kiváncsi.

Figyelt kérdés

#biszexualitás #Biszex párkapcsolat #Biszex vagy hetero? #Biszexuális vagyok?
okt. 20. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na ha jól értem akkor a pasid 5éve fiú.

Előtte lány volt?

Te irásjelek nékül...ekkezdtél ireklődni valami iránt 2 éve.

És a lányok iránt hűséges tipús vagy...

De tudni szeretnéd,hogy bisex vagy e vagy csak durván kíváncsi.


Kérj a barátodtól olyan képeket amin még lány. Ha vannak olyanokat kérj amiken kimondottan csajos. Ha azokon tetszik akkor sanszos,hogy bi sex vagy. És nem tudom,csaldmeg egy éjszkára!

Én anno félre léptem,hogy kiderüljőn szeretek e farkat szopni...és szeretek.

Aztán szakitottunk és most a csajomnak farka is van🙂

tegnapelőtt 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most vagy rosszul fejtettem ki magam vagy félre értettél valamit😂Tehát heteroként éltem az életem ami azt jelenti hogy soha nem voltam még lánnyal! 5 éve vagyok együtt a barátommal aki igen fiú.kíváncsiságot érzek vagy vonzódást igazából nem tudom jelenleg,mert nem próbáltam,csak szar hogy kapcsolatba jöttem rá erre és nem akarom megcsalni a háta mögött. Jelenleg tehetetlen vagyok szóval marad a kíváncsiság 😊
tegnapelőtt 21:22
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Párral ismerkednétek?
tegnapelőtt 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Óó talán az írás jelek(Vessző,Pont) használata sokat segitene.

Nos igen, megmondod hány éves vagy?

Mert ez a kiváncsiság ~20 éves korig normális.

Utána már akadnak gondok...elfolytott bisexualitás,lelkibetegség-öngyilkosság.

Vagy szakitás,amit nem akarsz de az lesz...mert félrefogsz lépni amit aztán zokogva bevalasz de ő nem fog megbocsájtani.

De amugyis szar van a palacsintán mert a beszélgetéseitek nem a megoldás keresésre fokuszálnak hanem a szakitásra...legalábbis a részéről.


A helyedben rövidre zárnám azaz, a következő beszélgetés ne arrol szoljon ,hogy puncit nyalnal hanem arrol,hogy a kapcsitok szerinte merre halad?

tegnapelőtt 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia, en is ugyan igy vagyok mint te csak fiukent. Nem tudja rolam senki.

Nekem ket eve van baratnöm.

A gondolod irj, szivesen beszelgetnek erröl 😊

tegnap 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 cinderella_ ***** válasza:
Nekem most esett le, hogy a kérdező lány. 😅🤭
tegnap 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!