Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki tanács? Ott kezdem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tanács? Ott kezdem hogy van párom lassan 5 éve(fiú) és 2 éve hogy elkeztem érdeklődni a lányok iránt hűséges típus vagyok szóval nem tudhatom meg így hogy tényleg biszex lennék vagy csak kiváncsi,nagyon durván kiváncsi.

Figyelt kérdés

#biszexualitás #Biszex párkapcsolat #Biszex vagy hetero? #Biszexuális vagyok?
okt. 20. 19:52
1 2
 1/16 cinderella_ ***** válasza:
47%
Mond el neki. A kíváncsiságod csak fokozódni fog, az lesz a vége, hogy megcsalod. Hátha ő is így érez, akkor jöhet egy újabb "pár keres lányt harmadiknak kiírás" 😅🫢
okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
"elkezdtem érdeklődni" = megvan a vágy, szóval biszex vagy, csak még nem próbáltad. Legyél őszinte a pároddal, az őszinte, kölcsönös bizalmon alapuljon a kapcsolatotok, ne az elhallgatáson! Idővel majd megérted, hogy az igazi párod az lesz aki a legfőbb bizalmasod, cinkosod is lesz az élet minden területén.
okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Elkezdtem*bocsanat😂😊

Igazából elmondtam neki,De látom rajta hogy ez neki nem tetszik neki ez új úgymond nem szeretné hogy kipróbáljam csak kapcsolaton kívül és itt most a szakításra gondolok

Sokat beszélek neki erről de mindig ott tartunk beszélgetés végén hogy ennek a kapcsolatnak vége lesz.

Ui: nem akarom😂

tegnapelőtt 01:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Lenne olyan lány most, akivel tudnál együtt lenni?
tegnapelőtt 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem egyenlőre ez csak fantázia!
tegnapelőtt 05:48
 6/16 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egy lánnyal természetesen titokban.

Lehet meg sem tudnád tenni és csak egy vágy.

Ha nem jön be akkor maradj a pasival már ha szereted.

tegnapelőtt 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy szeretem és nem akarom hogy a háta mögött úgymond megcsalni,vagy titokba bármit is csinálni! Épp ezért vagyok kétségbe esve😊
tegnapelőtt 10:36
 8/16 anonim ***** válasza:

Értem.

De akkor megmarad a vágy!

És lehet el sem múlik soha.

tegnapelőtt 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha ott lennél lehet nem is vonzana egy másik lány érintése. Vagy meg sem tudnád érinteni.

Hamar kiderül és élheted tovább az életed a pároddal.

tegnapelőtt 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted, akkor tedd magad túl ezen a vágyon, és kész. Nem kell belerokkanni, ha nem kapunk meg valamit, ez max óvodás korig elfogadható. Felnőtt ember el kell, hogy tudja fogadni, ha nem lehet minden az övé. Ez van. Biztos van egy csomó minden más is, amit nagyon szeretnél, de nem lehet. Ez is olyan. Tedd félre, talán majd egyszer úgy alakul az életed, hogy lesz rá lehetőséged. Fantáziálni persze lehet, elnyomni nem kell.
tegnapelőtt 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!