Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem vagyok biszex, de egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biszex, de egyre többször találkozom férfi prostival, akinek fizetek, hogy megalázzon. Miért nem tudok normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés

Maga a szex nem érdekel férfival, attól viszont nagyon beindulok, ha egy másik férfi megaláz (aminek része a szex is, de az alázás és az erőszak a lényeg)


A páromat sosem csalnám meg egy másik nővel, de ezeket a vágyaknak nem tudok ellenallni. Régebben volt, hogy 1-2 év is eltelt, két alkalom között, de ma már havonta igénylem.


mi lehet az oka?


ma 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Az,hogy bi vagy. Ez nem azon múlik,hogy mit mondasz magadról,hanem,hogy izgat ha csinál veled valamit egy azonos nemű. Heteróként eszedbe sem jutna,akkor nővel aláztatnád magad.
ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

az alázás nővel szóba sem jöhet

de szex sem férfival. Nem vágyom arra, hogy sz*pjak.

Az alázás keretében persze sz*pok, de az nem ugyanaz

ma 09:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem jöhet szóba hogy egy nő alázzon meg?
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"ha egy másik férfi megaláz (aminek része a szex is,"

Ezt írtad a kérdésben,majd a kommentben azt,hogy szex szóba sem jöhet férfival. Akkor most mi van? Ellentmondasz saját magadnak

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ellentmondás. Soha nem szexelnék ferfival. De ha aláz, akkor persze muszáj vagyok megtenni mindent, amit nem is akarok
ma 10:08
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 A nők nem arra valók
ma 10:08
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Ismertem egy ilyet. Harmincas cégvezető volt, szép feleséggel, gyerekekkel. megvolt mindenük de neki ez nem volt elég.

Neki akadt egy ingyen vénember, aki talán még le is xarta,akivel aláztatta magát.

Megspórolta a pénzt és élvezte is biztos...

Valamit kompenzálhatott ezzel, lelki vonalon.

ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kicsit biszex vagy még ha nem is vallod be magadnak.

Az alázás részét nem értem.

Az verbális?

Vagy tettek is vannak?

Arra figyelj ne maradjon nyoma mert lebuksz.

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

"Maga a szex nem érdekel férfival, attól viszont nagyon beindulok, ha egy másik férfi megaláz (aminek része a szex is, de az alázás és az erőszak a lényeg)"

Egy mondatban sikerült ellentmondanod magadnak. Ha a szex nem érdekelne férfivel, akkor nem vágynál a megalázásra, aminek része a szex is. Egy hetro férfit egyáltalán nem érdekli a saját neme, még megalázás szintjén se, aminek része a szex is. Az, hogy te nem szopatod, dugod meg a másikat, attól még vágysz arra, hogy szophass, hogy a másik megdugjon.

Biszex vagy, kár erőlködnöd a heteróságod hangoztatásával!

ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Meg egyszer: nem akarok lesz*pni senkit, nem vágyom arra.


Amit szeretek, ha megaláznak, felpofoznak, lepisilnek stb.

ennek része a szopás, mit nem lehet ezen érteni?

ma 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!