Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megoldás lehet az intim torna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lehet az intim torna?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok férjemmel 6 éve vagyok együtt és van egy 1 éves kislányunk. Méretileg ő a legkisebb az életembe és attól függetlenül minden rendben is volt,de szülés óta tényleg nem érzek szinte semmit belőle és így a szex is nagyon vissza esett. Intim tornára gondoltam,hogy elkezdem van ebben valakinek bármilyen tapasztalata? Megoldás lenne erre a problémára?

ma 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlenül biszexualitásra mentem rá. Lehet szerkeszteni?
ma 08:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, ha érdekelnek a tapasztalataim írj rám.
ma 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre megoldás a gésa golyó. Kiváló hüvelytornára és egy kis szűkítésre. Kezdj egy közepes méretű és súlyúval, majd fokozatosan cseréld kisebb átmérőjűre és nehezebbre. Otthon órákra rakd fel, és szoknyában bugyi nélkül legyél.
ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gesa golyo eleve nagy es semmit se er.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!