Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy vélekedsz arról, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekedsz arról, hogyha egy fiú feneke szőrös?

Figyelt kérdés
Eléggé elbizonytalanodtam a szőrzetem miatt, ezért egy szavazást szeretnék indítani ez ügyben.
tegnap 18:14
A kérdező szavazást indított:
Undorodom tőle
Nincs vele bajom
Szeretem
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
És ? Ezen múlik valakinek a megítélése ?
tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát volt már olyan hogy emiatt utasítottak el.
tegnap 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Bi kérdés ezért kérdezem : férfi vagy nő utasított el? Ha férfi te vagy a passzív?

Csak mert én rohadtul szőrös vagyok és még soha senki nem utasított el emiatt

tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Férfi volt, és passzív vagyok igen
tegnap 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki más, én pl. személy szerint (magamon is) jobban szeretem, ha szőrtelen. Sokkal kellemesebb mindent is csinálni szőrtelennel. Csókolni, puszilni, nyalni is. De van, aki meg pont ennek az ellentétét szereti. Egy biztos, ne más miatt szedd vagy ne szedd le, hanem magad miatt legyen olyan, ahogy neked jó. Ha valakinek pedig úgy nem jó, akkor nyilván majd jön más.
ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem azért, de legyen szőrös. Én is az vagyok, de nem az a dzsungel fajta. Én legalábbis odafigyelek, és visszavágom. Az már nagyobb probléma, ha az illető szőrös, és nem próbálja azt kordában tartani
ma 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én magamon és a páromon is imádom a szőrt!

A feneke valami gyönyörűséges a sűrű fekete szőrzettel !

ma 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!