Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként hogyan vélekedsz ha...

Nőként hogyan vélekedsz ha meglátsz egy nőt, akin miniruha/dekoltáltabb felső van?

Figyelt kérdés
Vagy mi játszódik le benned?
júl. 15. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Sehogyan, mindenki abban legyen, amiben jòl érzi magát. 33/N
júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Fiatalabb koromban én is úgy jártam, nem gondolok semmit, amíg az ízlésesség megvan. Most már nem "tetszik" a túl rövid, túl kivágott. Esztétikailag szebbnek látok egy csinos maxiruhát, hosszú szoknyát, diszkrét dekoltázst, megváltozott az ízlésem.
júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi játszódik le bennem? :D


Semmi. Látok egy nőt ruhában.

júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Főleg a cigányok öltöznek így a környezetemben. Mire gondolok? Arra hogy kezdődik a műszakjuk.
júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hosszúhajú ***** válasza:
35%
mennyire mini, mennyire dekoltált? az jut eszembe hogy nem tanult stílusismeretet, és nincs stílusérzéke. köztudott hogy ízléses öltözködésnél, nem hangsúlyozunk duplán. magyarul vagy a mellett vagy a lábat. akik mindkettőt kiteszik, azokra akasztják a könnyen kapható bélyeget, hiszen kérnünk se kell hogy megmutassa, máris itt is ott is láthatja a világ apraja-nagyja. én nem vennék olyat, értem teperni kell... :)
júl. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5, ez nem köztudott amúgy. Ez ilyen Kiskegyed szabály.
júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Innen jött a kérdéshez az ötletem [link]
júl. 16. 10:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes. Komolyan, bámulatos, hogy a legnagyobb problémája igencsak sok embernek, hogy a nőknek van melle meg lába.


Megint kiderült egy suliban, hogy gyerekeket fogdostak, a kórházaink szét vannak rohadva, aki most ott beteg a 40 fokban, annak milyen lehet, már senki nem bírja a meleget, a szomszédban háború, de örülök, hogy még ilyen mostoha körülmények közt is tudunk arra fókuszálni, ami valóban fontos: kuurvázzuk le a nőket vagy direkt vagy indirekt módon.

júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Komolyan, bámulatos, hogy a legnagyobb problémája igencsak sok embernek, hogy a nőknek van melle meg lába."

Csak érdekességként mondom, a férfiak tényleg takarják a lábukat és nem vesznek fel rövidet , mintha szégyen lenne hogy van lábuk 😅

És kivágottabb pólókat sem vesznek fel

júl. 16. 10:28
 10/16 anonim ***** válasza:
9, mert nincsenek tárgyiasítva. Ma pottyantál le a földre?
júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!