Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normalis az, hogyha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az, hogyha valaki élete felén túl vette észre, hogy a leszbi szex és kapcsolódás is érdekli a heterosexualitása mellett?

Figyelt kérdés
szept. 9. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Normalis
szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen!


Ez nem idő és kor függő!

szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, normális-e, de nekem 30-nál esett le, hogy totál nem teszek különbséget férfi és nő között, ha szerelemről vagy vágyról van szó, pedig férjem is volt... o.O

Szóval, mással is megesett már.

szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekel méginkább, mert mennyire velünk születik és mennyire szerzett indentitás ez?
szept. 9. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én egészen páréves koromtól egyszerre szerettem bele plátóian lányokba és fiúkba. 30 évig nem volt nővel ilyen jellegű kontaktusom, csak férfiakkal jöttem ténylegesen össze. De egész életemben 50-50 százalékban vonzódtam hozzájuk. Tehát, vagy velem született, vagy magzati-babakorban történt valami, ami kiváltotta. Passz.
szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon logikus hogy veled született. De az, ahogy velem történt, az logikátlan. 🥺 Nekem. De biztosan van magyarázat, csak nekem rejtve. Még.
szept. 9. 15:46
 7/9 Henrietta fuzesi válasza:
100%
Teljesen normális nincsen ezzel semmi baj. Szeretni emberi jog úgy ahogy neked jó.Sok sikert neked ehez a csodálatos utazáshoz. A kérdésed át fogalmaznám: Ha a leszbikus sex is érdekel a férfiak mellett, akkor bisex vagy pedig alakulóban lévö leszbikus vagy. Tehát nem vagy igazán heteró. Ami super mert izgalmasabb igy az életed.
szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nem tiszta a dolog. 😀
szept. 10. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális
szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!