Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elérni az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni az érzelmi kapcsolódást a mai rohanó, mindent egyből akaró világban?

Figyelt kérdés

Egymással kapcsolódni kell érzelmileg, meg ha csak sima csábításról van is szó, úgy az igazi, hogy a másik vonzónak érezze magát, szeretve, nemcsak kívanatosnak. Ez az igazi hódítás, a szeretői kapcsolatnak is meg kell adni a módját.

Ehhez képest azt látom, hogy a siettetik a szexet kölcsönös szimpátia esetén, első de ha nem első maximum a második találkozásnál.

Mintha ez lenne a világ legnormálisabb és ráfogják hogy felnőtties dolga.

Kb egy évtizede ezt tapasztalom ismerkedéskor, 40 felett, hogy nincs alkalom és lehetőség egy lelki kapcsolat kiépítésére.

Szextalálkák vannak, amik tartanak 1-2 hónapig, miutan teljes egymásraunás és/ vagy csömör állapota áll be, mindkét oldalról, elvész az újdonság és marad a nagy semmi, hangzatos, de üres szavak, be nem tartott ígeretek, leégett gyertya, ahogy mondják.

Ha túl korán fekszem le egy pasival mert esetleg “sürgeti” ugyanúgy megunom én is őt, mint ő engem, ugyanúgy megáll bennem is az érzések fejlődése iránta és mivel nincs lelki kötődés, felnagyítódnak a hibái, ahogy az enyémek is az ő szemében.

Szeretném átelni, hogy ragaszkodom, szeretek valakit, de sajnos képtelen vagyok érzéseket fejleszteni, mert minden túl gyorsan történik.

Appokon ismerkedem, mielőtt az incelek beindulnak, csórók es iskolázatlanokkal is beszéltem, kaptak esélyt, de azok is küldik a faxképeket, értésemre adják hogy mi a dörgés hogy nehogy elfelejtsem, hogy milyen igényeik vannak, 12 éve társkeresőzöm és minden kategória kapott lehetőséget de mind a szexre hajtanak a “mi korunkban ugye” de csodálkoznak hogy ha belemgyek 2 alkalom után megundorodom tőlük, mert idegen számomra.

Soha egy férfi se közelített meg lélekkel, barátsággal, jó szóval.

A pszichológus szerint meg lelki kapcsolat kell. Csak abban senki nem érdekelt, mert mindenkinek van egy bejáratott élete, esetleg már pár szexkapcsolata amely mellé újakat keres es nincs energiája és kedve pár órás légyottnál többre.


szept. 5. 18:30
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem arról szól hogy nem adtam esélyt normális pasinak, egyszerűen nem is volt kinek adjak esélyt, mert normálisan normális nem közelített meg, se rút se szép se gazdag se szegény
szept. 5. 18:32
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Hasonlot kell találni.

Van pl aki ki akar törni esetleg, és más is ezen van. Na ők egymast fogják segíteni húzni van közös pont.


Vagy vannak a kitaszitottak pl drogos lúzer árva, csavargó, az simán rátalál egy szintén kitaszítottra akinek sehol nincs helye sehol nem fogadják be, senkije nincs és egyedul el van veszve. Megint megvan a kapocs egyből hogy de ittvagyunk egymásnak. A remény.


Vannak akik pénzhajhász gazdagok minden az üzlet mások átverése manipulálások, na okos rafinált stiklis párja megvan ezeknek is es ketten "lopnak hazudnak" össze maguknak egy villát is. (Persze tisztességes becsuletes oldala is van ennek)


Vagx pl van aki sportmániás egészségmániás öregedő beteges, az szintén hapnloval egyutt isszák a gyógyteákat járnak eellnesre kórházi kúrákra, a vitaminszintekrol órákat tudnak fecsegni es stb.


Mondhatni mindenkinek van parja. Vagy zsák a foltja.


Es ott a kapcsolodási pont.

szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem a mai rohanó világ az oka ennek.Hanem az, hogy a férfiak nem tudnak szeretni, sivár a lelkiviláguk és nem érdekli őket ez, amiről írkálsz.

Ők kizárólag funkció szerint is ismerkednek.

Tetszik?Megdugom.

Kell valaki, aki háztartást vezet rám, aki gyereket szül?Akkor ahhoz keres valakit.Nincs itt szó lelki kapcsolatról.

szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
De a pasik nagyon jól ráéreznek az "áldozatokra" vagy "gyengébbekre is" akiket pl ki lehet használni vagy bármi. Tehát valahol van EQ bennük, szinte kapásbol látják érzik kiket kerulnek magas ívben el es kikre mennek rá ezerrel es nem hagyják békén.
szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
#4 Ez nem EQ.A pszichopaták is így keresik maguknak az áldozatokat, ez rideg számítás, nem érzelem, nem empátia.
szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Msg amikor pl a drogosnak nem kell a diplomás csak a züllött csajok. Vannak kapcs pontok.
szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

5 az csak egy pelda volt.

Bakker a sportmaniás pasik meg mondjuk a sportmaniás csajokra ugranak legjobban.

A kocsimániás pasik a "pompom" lányokra.

A lustadiszno pasik a házias nőkre.

A hívők a hívőkre.

A motorosaknak a legvagányabb a motoros rovidshortos csajok


Es igy tovább.

szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
#7 Ezek aranyos általánosítások, de nagy részévél nem értek egyet.
szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Egy másik pezichológus szerint, aki szexkapcsolatot keres, érzések nélkül az pszichopátiás személyiség. Sajnos én is azt veszem észre, hogy ezek az appok kiváló horgászhelyet biztosítanak manipulatív, hazug, kötődésre képtelen emberi roncsoknak
szept. 5. 19:12
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, valahol értem, amit írsz, de én nem látom ennyire sötétnek a helyzetet.

Korosztályodbeli nő vagyok én is.

Vannak értékes, értelmes, jóravaló emberek férfiak és nők között is szép számban és lelketlen dögök ugyanígy.

12 éve appozgatsz, tinderezgetsz és összefekszel valódi vágy nélkül, mintegs “kényszerből”, hogy háta majd jó lesz meg majd a szex lesz az esély és majd megváltoztatod?

Abba kéne ezt hagyni, ki vagy égve teljesen, ez ide ordít, ennyiből.

Olyan ez, mikor mindig csak kriminál híreket olvasol és évek alatt mindenkiben már a gyilkos hajlamot lesed, mert nyilván, összesodor oda is nagy koncentrációban a szél minden szemetet.

Lépj ki ebből a saját mentális egészséged érdekében és ne akarj görcsösen se kapcsolatot, se szexet… ne haragudj, de el nem tudom képzelni mire becsülöd te saját magad, ha a neked tahóknak, butáknak, igényteleneknek esélyeket adogatsz és osztogatod a fals reményed érdekében a vaginádqt, mint a tictacot.

Ez is egyfajta szenvedélybetegség-féle, görcsösség, kényszer, erőltetés… egy nagy kövér NEM jár mindig, mindenkinek, aki olyanra akart erőltetni, ami neked nem esik igazán jól, nem kívánod direkt.

Megértelek mondom, mert volt egy rövid időszakom, mikor én is regisztráltam ezekre és tényleg tapasztaltam ezt a tárgyiasítást… de legsen már egy értelmes, jó nőnek annyi tartása, hogy szexért nem vesz szívet.

Ha nincs eladó, hát nincs, attól sem lesz, ha hányásig tömöd magad farkakkal… ezt kéne megérteni.

szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!