Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elérni az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni az érzelmi kapcsolódást a mai rohanó, mindent egyből akaró világban?

Figyelt kérdés

Egymással kapcsolódni kell érzelmileg, meg ha csak sima csábításról van is szó, úgy az igazi, hogy a másik vonzónak érezze magát, szeretve, nemcsak kívanatosnak. Ez az igazi hódítás, a szeretői kapcsolatnak is meg kell adni a módját.

Ehhez képest azt látom, hogy a siettetik a szexet kölcsönös szimpátia esetén, első de ha nem első maximum a második találkozásnál.

Mintha ez lenne a világ legnormálisabb és ráfogják hogy felnőtties dolga.

Kb egy évtizede ezt tapasztalom ismerkedéskor, 40 felett, hogy nincs alkalom és lehetőség egy lelki kapcsolat kiépítésére.

Szextalálkák vannak, amik tartanak 1-2 hónapig, miutan teljes egymásraunás és/ vagy csömör állapota áll be, mindkét oldalról, elvész az újdonság és marad a nagy semmi, hangzatos, de üres szavak, be nem tartott ígeretek, leégett gyertya, ahogy mondják.

Ha túl korán fekszem le egy pasival mert esetleg “sürgeti” ugyanúgy megunom én is őt, mint ő engem, ugyanúgy megáll bennem is az érzések fejlődése iránta és mivel nincs lelki kötődés, felnagyítódnak a hibái, ahogy az enyémek is az ő szemében.

Szeretném átelni, hogy ragaszkodom, szeretek valakit, de sajnos képtelen vagyok érzéseket fejleszteni, mert minden túl gyorsan történik.

Appokon ismerkedem, mielőtt az incelek beindulnak, csórók es iskolázatlanokkal is beszéltem, kaptak esélyt, de azok is küldik a faxképeket, értésemre adják hogy mi a dörgés hogy nehogy elfelejtsem, hogy milyen igényeik vannak, 12 éve társkeresőzöm és minden kategória kapott lehetőséget de mind a szexre hajtanak a “mi korunkban ugye” de csodálkoznak hogy ha belemgyek 2 alkalom után megundorodom tőlük, mert idegen számomra.

Soha egy férfi se közelített meg lélekkel, barátsággal, jó szóval.

A pszichológus szerint meg lelki kapcsolat kell. Csak abban senki nem érdekelt, mert mindenkinek van egy bejáratott élete, esetleg már pár szexkapcsolata amely mellé újakat keres es nincs energiája és kedve pár órás légyottnál többre.


szept. 5. 18:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy jön valaki, aki rámfogja, hogy görcsösen kapcsolatot keresek, társfüggő vagyok és meg akarom őket változtatni- önmagából kiindulva természetesen!

Sehol nem írtam, hogy meg akarom változtatni őket, vagy hogy azert fekszem le mert remélem a kapcsolatot!

Nem! Azert fekszem le, mert azt remélem, hogy én fogok érezni valamit. Hogy megszeretek valakit.

Nem, kapcsolatot nem akarok olyannal akit nem szeretek.

szept. 5. 19:28
 12/25 A kérdező kommentje:
A 3 as nagyon jól megfogalmazza a valóságot!
szept. 5. 19:29
 13/25 A kérdező kommentje:
Csak azért mondtam, hogy minden lúzernek esélyt adok, mert kitámadnak az incelek, hogy azért jártam így mert nekik nem adtam esélyt, pedig jóravalóak!
szept. 5. 19:35
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Tartom a kommentemet kedvew kérdező, ha te azért fekszel le sok vwlakivel, hogy HÁTHA megszereted, az valami nem OK dolog- hisz ezért is vagy itt, ezért írtál ki kérdést, mert 12 éve nyomod eredménytelenül a netet és tingli-tangli fogás van… tényleg elhiszed, hogy a férfiak rosszak, csak szexre mennek, érzéketlen sz..r az összes?

Ne már… ha bátyáid nem is voltak sosem, édesapád, jóbarátod csak volt.. aki a szex mentén nyomul attól ennsi a max, az elején ez a MAX effort, megbecsülés, amit érsz neki- beléd ürítene… neked meg ok, hogy hátha megszereted?

Hát, ha ez nem patológiás irány, akkor semmi, de legyen igazad, csattanj fel, szidjuk együtt a társkereső férfiakat.

Én korodbeli, elegáns nő vagyok, igazságtalannak érezném, ennek a kérdésnek akkor semmi értelme… és a 12 éved meg a számtalan, türelmetlenül és felelőtlenül megválasztott alkalmi partnered sem téged igazol.

Nem szégyen kiégni, lehet társkeresésben is, ennek is lehet egy fázisa a tagadás éppúgy, mint a kikérem magamnak attitűd… de ahogy gondolod.

Én maradok annál, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni, se szexet, se társkeresőzést…

szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Úgy mondod, mintha ezek az üresfejű pasik mellett ott lett volna a príma sokkal jobb választék, csak én hulye fejjel ignoráltam.

En csak ilyenekre akadtam.

Nem volt más választék

És azt se jelentette mellesleg, hogy mindegyikkel össze is feküdtem!

100 ból talán 1-2 vel

szept. 5. 19:40
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kb. ugyanezeket a kérdéseket tudnám megfogalmazni mint te. Érzékenyebb, imtrovertált férfi vagyok, sohasem tudtam volna kalandokba belemenni, egyszerűen nem így vagyok bekötve. Valahogy számomra a testi kapcsolódás csak akkor működik ha van érzelmi kapcsolódás is. Én is azt tapasztalom hogy hogy mindenki gyorsvonat módjára siet, és a minimális energiát sem akarják beletenni az ismerkedés kezdetekor. Már jó ideje nem használok ezek miatt netes társkeresőket, sajnos eléggé leredukálódnak ezek nélkül az ember lehetőségei.

De tudom, ha kihozom a legjobbat magamból és önazonos vagyok akkor megtaláljuk majd egymást azzal akivel keressük. 40/f

szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ok, megértem, ez volt a választék…de azt nem értem, hogy miért MUSZÁJ folyamatosan (a 12 év azért már nagy jóindulattal is tetemes) választani, ha neked nem OK a felhozatal?

Inkább megéled több, mint egy évtizede számolatlanul a kiábrándulást, a csalódást, erőt kaparsz össze az újabb tinderes körökhöz és hamisan, türelmetlenül reménykedsz egy HÁTHA bekövetkeztében?

Ne már… ennél teljesen biztos, hogy értékesebb vagy és jobbat érdemelsz!


Nem KELL választani, illetve a nem választás is egy jó választás lehet ilyen helyzetben, ha már induláskor látszik, a fene megette az egészet.

Már ne haragudj, de ha éhes vagy is bármi sz—rt összeeszel évtizedekig?

Ha van pénzed válogatás nélkül mindent összevásárolsz csak mert eladó?

Ugye nem… ezekben tudod magad szeretni, tudatosabb lenni, mérlegelni, késleltetni (!)- nem rögtön, dedós módjára lecsapni, mert akad valaki, hanem tudni azt mondani, hogy “sz..r a kockázati rátája, kösz, nem rokkanok bele 25. alkalommal is abba, amiből eddig nem tanultam”

szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
17: Csak úgy megjegyzem, hogy 12 évig = több mint egy évtizedig full egyedül malmozni sem kevésbé romboló. Tökre érthető, hogy inkább próbálkozott, hátha... Ha még csak meg sem próbálja, akkor garantált az örök magány. Bocs, nem magány, "szingliség", tudjuk, az egy olyan csudijó állapot, főleg jóóó hosszúra elnyúlva, hogy okvetlenül meg kell különböztetni a magánytól.
szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát igen 17 es, mert valóban teljes izoláció lett volna ha ezekbe se megyek bele, köszönöm a válaszod értékes, csak mondom hogy ahogy a 18 as mondja, teljes besavanyodás lett volna enélkül
szept. 5. 20:00
 20/25 anonim ***** válasza:
51%
A mai 20 éves lányokat sem lehet igazán megérinteni lelkileg, de talán már a 30 éveseket is kevésbé.
szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!