Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan nő aki kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki kifejezetten kisebb (14-15cm) farkú pasit szexpartnernek?

Figyelt kérdés

Elsősorban szexpartnernek, tehát kapcsolat meg szerelem stb.

Akinek a normál vagy nagyobb méret már gondot okoz?

Hány ilyen nő lehet az országban ?



szept. 3. 08:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak feküdni szoktam. Sok póz van, ahol a nő irányít, illetve a többi pózban is lehet mozogni, pl van kezem, lábam, amit tudok használni.

A "kettőre" meg csak azt tudom mondani, hogy a legtöbb ekkora mérettel rendelkezőnek mégis sikerül szexelnie, csak neked nem. Ezen el kéne gondolkodni. De amíg ilyen arrogáns vagy, senkit nem fog érdekelni, hogy mekkora a farkad. Lehet az 20 centis is.

szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

#21 nem arrogáns , reális és reagálok.


Szex közben a kezeddel főleg a lábaddal mit csinálsz???

Az hogy a nő "irányit" abba sincs semmi technika. Vagyis pont annyi mint amikor a férfi irányít ki-be

Nem írtam hogy nekem nem sikerült szexelni, nem ez volt a kérdés...

Hanem hogy milyen nőnek elég ekkora

szept. 3. 21:43
 23/32 anonim ***** válasza:
17%
csajoknak bejön az arrogancia, mindig is a rossz fiúk a kedvencük. de mivel így hogy tudják milyen kicsi is a szerszám, már az se vonzó:)))
szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen a kérdésedre válaszoltam az elején

"Van olyan nő aki kifejezetten kisebb (14-15cm) farkú pasit szexpartnernek?"

Írtam, hogy nekem az az ideális méret. Te meg belekötöttél. De minek?

Így legalább kiderült, hogy lenézed a nőket (csak fekszenek), tapasztalatlan vagy, és még bunkó is.

szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#24 nem azt írtad, ahogy reagáltam is. Ideális de nem baj ha pár centivel nagyobb.


Pont ugyanannyira nézem le őket ahogy te a pasikat ( nincs szexuális kultúra vagy tudás )

és bunkó vagy

szept. 4. 17:31
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Pont ugyanannyira nézem le őket ahogy te a pasikat ( nincs szexuális kultúra vagy tudás"

Én ilyet nem írtam.


És azt sem, hogy nem baj, ha nagyobb. Hanem, hogy pár centi ide vagy oda nem számít, ha amúgy minden más oké.

szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%
Valaha én is aggódtam a "kis" méretem miatt. Aztán egy haverom azt mondta-- Ha a farkad nagyobb, mint a hüvelykujjad, akkor nincs gond. :) Nem volt gond. ;)
szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

16-17cm a farkam.


Volt akinek kicsi volt, a legtöbb nő átlagosnak, pont jónak mondta és volt kb 3-4 nő az életemben aki el volt ájulva, hogy mekkora és nagyon feszült benne.


Az, hogy mekkora a farkad kicsi vagy nagy mindig az adott nőtől függ akivel szexelsz.


Ha feszülsz benne és visít akkor azt gondolhatod, hogy nagy. Ha kicsinek tűnik már a kezében is akkor meg azt gondolhatod, hogy nem vagy elég.

szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
13%
#28 A 14 az kicsi, bárkivel szexelsz.
szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
#28 14 cm kicsi mindenkinek a 16-17 cm pedig az általános ideális méret....
szept. 17. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!