Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Hány naponta borotválját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hány naponta borotváljátok a farkatokat és a zacsit? 21f

Figyelt kérdés
Kort is írjátok, illetve hogy mivel!

aug. 28. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Soha
aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 platinumhand ***** válasza:
57%
Csak rövidre nyírom. 24F
aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
És utána te is kivered? 😀
aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
még sose borotváltam.
aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Milyen sokat változott a világ. Amikor én voltam tizenéves, az volt az irigyelt meg férfias srác, akinek minél szőrősebb volt. És kínosan érezte magát az osztályban az, aki le volt maradva mondjuk felső tagozatban.

Ha valaki borotválta volna a farkát, felsőtestét, seggét, lábát, hát az tuti olyan cikizést, körberöhögést kapott volna az öltözőben, hogy felmentést kér a továbbiakra tesiből. Meg hát tuti azt gondoltuk volna róla, hogy lányos.

Ma meg tizenéves biszex srácok háromnaponta testet borotválnak. 🤷🏻‍♂️

szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 platinumhand ***** válasza:
#13-as, én #12-es vagyok és nem szoktam kiverni rövidre nyírás után 😅
szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!