Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy rendszeresen fantáziáltatok egy kolléganőtökről?

Figyelt kérdés

Egy idő után elmondtátok az illetőnek, vagy titokban maradt?

Hogyan tudtatok együtt dolgozni egy ilyen helyzetben?

24L



aug. 23. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen van 1 csinos lány nálunk, biztosan nem mondanám el..mert munkatars, és másnál is a szemébe ke néznem
aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van 1 csini kolléganőm de mivel heteró és nem vagyunk annyira jó viszonyban, nem mondom el neki.
aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Több ilyen kolléganőm is van. Heteroszexuális családanya. Finom megjegyzések öltözködési stílusára s általában kiderült hogy van bennük kíváncsiság s nyitottak.
aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pfu, van bizony... olyan is előfordult, hogy dolgoztunk együtt egy projekten és alig bírtam koncetrálni a munkára, mert amint a szemébe néztem, rögtön pörögtek a képek a fejemben. Kíváncsi lettem volna az arcomra, hogy vajon Ő mit látott rajtam. 😂 Nem tudja, de meg szoktam dícsérni, hogy milyen csinos a ruhája, jól áll neki, tök jó a haja stb. Elég gyakran tesz kétértelmű megjegyzéseket és szerintem érezhető is közöttünk a feszültség/szikra, kíváncsi vagyok, hogy mi hogyan alakul majd.

30N

aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es mi is kíváncsiak vagyunk , minden részletre .
ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!