Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szeretném kipróbálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni egy férfivel a szexet passzív szerepben, de lehetnék még attól passzív, ha dugás közben nekem is állna a farkam? Vagy ez zavarná az aktívot?

Figyelt kérdés

Még sosem szexeltem férfival, de nagyon ki akarom próbálni.

Szeretnék attól elélvezni, hogy engem kefél valaki.

Viszont szinte biztos vagyok benne, hogy miközben dugná az aktív a fenekem, közben nekem is felállna farkam.

(Onnan gondolom, hogy szoktam néha ujjazni magam és közben mindig kőkemény vagyok.)


Viszont attól félek, hogy zavarná az aktívot, hogy miközben dugja a fenekem, közben nekem is áll a farkam.

Tegyek le amiatt a vágyamról? Nem akarnám, hogy aktív rosszul érezze magát emiatt közben...

Vagy van olyan aktív akit ez nem zavarna? Vagy takarjam el majd az álló farkam, hogy ne zavarja az aktívot?



aug. 5. 23:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a csupasz hosszú hajú pasikat. Engem se zavarna ha állna a farkad. Igaz én csak orálra keresek.
aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont hogy tetszene kerdezö, irj ha szeretnel, szivesen beszelgetnek veled. 😊
aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Úgysem próbálja ki, mint a többi,aki álmodozik, meg kifogásokat gyárt :)
aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézni szoktam homo filmeket , és az a szimpatikus , ha a másik fél is álló farokkal élvezi a szopatást , dugást .
aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Fiatalos2 ***** válasza:
100%
Kipróbálnám én is ha dugnak feláll e? A gondolattól már feláll!
aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyi aktívnak tetszene ha nekem is állna a farkam, miközben dugna:)


Azért így, kicsit bátrabban merek belefogni a beszélgetésbe/ismerkedésbe egy másik férfival :)


Ha valaki szeretne beszélgetni, nyugodtan írjon nekem :P

aug. 21. 17:06
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legtöbb aktívnak nagyon is bejön és izgató tud lenni, ha a passzívnak feláll közben. Ez látványban (is) a legizgatóbb reakciók egyike.
aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ha a passzív álló farokkal élvezi a dugást, extra izgató tud lenni.
szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!