Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha józanul férfiként nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha józanul férfiként nem merném kipróbálni a szexet férfival, akkor jó ötlet lehet berúgva szexelnem férfival passzív szerepben?

Figyelt kérdés

Berúgtam az egyik nap, és annyira feloldódtam, hogy ha egy álló farok lett volna velem szemben akkor egyből leszoptam volna, vagy megpróbáltam volna ráülni.

De józanul talán ezt sosem tenném meg.


Ti mit gondoltok? Ha ki akarom próbálni, de nincs hozzá bátorságom, akkor egy részeg szex ötlete még működhet?



2022. jan. 1. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki először az aktív szerepet, és utána a passzívat. Így valószínűleg józanon is menni fog.
2022. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy két pohár bor még oké, de részeg sráccal elvből nem csinálnék semmit.
2022. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1-es az aktív szerep nem igazán izgat :/

inkább megdugatni akarom magam


#2-es természetesen nem matt részegre innám magam, hanem amikor már teljesen feloldódott minden gátlásom

amikor már én mutatnám a fenekem a másik férfinak, hogy mássz rám és dugjál

2022. jan. 1. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki mennyitől oldódik fel.
2022. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Akkor te vagy a (n+1) -ik férfi, aki férfit kíván,de csak álmodozva. Ha volna lehetőség, még telefonon sem mer senki beszélni, nemhogy találkozni :)
2022. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mennyi piára gondolsz?
2022. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton nem tartanám jó ötletnek a részeg szexet, mert nagy rá az esély, hogy megbánnád utána.


Viszont, arra is van esély, hogy kiderüljön, mégis ez kell neked.


Ha az a bizonyos "gátlás feloldódás" még lehetővé teszi, hogy minden tetteddel tisztában legyél és meg tudj állni, amikor úgy érzed, hogy mégsem akkor megér egy próbát.

De megbízható partner sem árt, aki tisztában van vele, hogy nem vagy teljesen biztos a dologban

2022. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BB_ ***** válasza:
100%

Először is fel kéne nőni. A részegség nem megoldás. Ha kíváncsi vagy, szedd össze a bátorságod, és próbáld ki. Hidd el, senki se fogja teleplakátolni az utcát vagy a közösségi oldalakat azzal, hogy megdugott.


Az elején én is féltem a lebukástól, mert mi lesz, ha megmondja valakinek. De ezek alaptalan, gyerekes félelmek.

2022. jan. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem mered akkor meg nem dontotted el hogy igazabol erdekel e...

Inkabb hozz meg egy dontest mint hogy hulyeseget csinalj...

2022. jan. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki harmincas férj és egy túratársát szopta le egyszer, aki 71 éves. Ezek szerint nagyon bejöttek egymásnak,mert még mindig összejárnak.

A fiatalabb még meg is van elégedve, persze ez gusztus dolga is....


Először nem is akartam elhinni,amikor megtudtam,de mégis igaz.

2022. jan. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!