Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kezdő biszex fiúk, vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő biszex fiúk, vannak olyanok akik vágynak ugyan a biszex élményre másik sráccal, de nem merték megtenni?Vagy nem jött össze eddig?

Figyelt kérdés
Illetve rajtuk segítene ha első alkalommal csak a partnerük kényeztetné őket egyfajta próbaképpen, és nekik nem kéne viszonozni? Vagy ezen nem múlik annyi, hogy meglépjék?

aug. 1. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ilyen vagyok, idáig még nem mertem megtenni. De nem azért, mert viszonozni kellene, hanem mert még nem határoztam el a dolgot, fejben még nem tartok ott.
aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék neki, ha sikerülne összehozni egy hasonlóan tapasztalatlan sráccal a dolgot, még nem jött össze egyelőre, az nem hinném hogy segítene ha első alkalommal csak a partner kényeztetne engem, ha odakerülnék szerintem már valószínű hogy viszonozni is akarnám.
aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Maximum egy oda-vissza kézimunka
aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én pont így vagyok

nagyon vágyok rá, több lehetőségem is lett volna, de soha nem mertem megtenni

jelenleg barátnőm is van, ami tovább bonyolítja a dolgot...

aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék szopni, de eddig nem jött össze, bár nagyon aktívan nem is próbálkoztam.
aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Spontán helyzetben lehet, hogy megtenném, de mivel hetero párkapcsolatban élek, szándékosan nem keresem a lehetőséget. Tapasztalatom sincs benne.
aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már 9 hónapja próbálok rá itt valakit találni, de eddig mindig eltűnt az illető. Első alkalommal mehetne a szopás oda-vissza, ezzel valószínűleg nem lenne probléma. Azt hittem, tök egyszerű lesz erre találni valakit, de mint kideült, nem az, pedig nincsenek nagy elvárásaim (nyilván az alapokon kívül, mint higiénia, diszkréció): legyen viszonylag fiatalabb az illető, mondjuk max. 30 éves, és vékonyabb, vagy átlagos testalkatú.
aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerestem eddig túl aktívan. Akiről ki tudtam deríteni, hogy közel van hozzám (nem sok ilyen volt), azokkal próbáltam kicsit beszédbe elegyedni, de változó sikerrel. Találka eddig csak egyszer volt, az se sikerült - egyikünk se azt kereste végül, ami fel lett neki kínálva, de kulturáltan meg tudtuk beszélni.

Ha az illetőről tudom, hogy hozzám hasonlóan kezdő, akkor a viszonzás nem jelentene nekem problémát. Nekem ami belefér, egy kölcsönös kézimunka, amibl orál lenne, ha tetszene, amit látok/fogok.

aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem jött össze eddig, főképp a megfelelő alkalom, lehetőség, partner hiánya miatt.
aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem jött még össze, eddig még nem találtam normális diszkrét ápolt srácot erre a célra. Az lenne a jó ha a partnernek is az első alkalom lenne, úgy talán lazábban menne. :) 30F Debrecen
aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!