Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Próbalta már itt valaki,Aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbalta már itt valaki,Aki hetero kapcsolatban él, hogy leszopott egy másik férfit?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalat? Nős vagyok, szeretem is a feleségem nagyon, jó is a kapcsolatunk. Soha ne voltam semmilyen szinten semmilyen szexuális kapcsolatban férfival. Nem is akarok se simogatni, se csókolózni, sem érzelmi kapcsolatot, semmi ilyesmit. De úgy érzem, és lehet hogy nem is mennék bele mert lehet hogy csak gondolat szinten foglalkoztat, de nagyon izgat a gondolat hogy egy nagy farkú férfi megszopasson.


(Btw , engem nem izgat hogy egy férfi szopjon le, imádom amhoga a feleségem csinálja)



júl. 19. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen
júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatom az, hogy sok nos pasit izgat ez. En bi vagyok de legalabb 3 ilyen sracot ismerek aki csak ezt akarta. Volt aki tobbszor mert latta, hogy normalis vagyok es megbizhato.
júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy vagyok, mint a kérdező... de csak nálam idősebbel tudnám elképzelni.

F/50

júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
33 vagyok 67 èveset szoptam le ès jó volt el is tudott èlvezni
júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező !

Több nős férfi van így mint Te ! És nem csak vágynak a cumira, hanem rendszeresen meg is teszik. Jó pár ismerősöm van, igaz főleg 45 és attól idősebb korú. Akkorra szerintem már kell valami új, izgalmasabb a szexben. Ha nem másik nő, akkor legalább egy farok.

júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
igen és jólesett
júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem kizárólag az érdekelne, csak az a baj, hogy ott van a férfi többi része is, nem csak egy farok...
júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen de akkor még semmilyen kapcsolatban sem éltem.

Akkor nem volt rossz de így visszagondolva nem izgat egyáltalán.

júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapja próbálok erre egy fiatalabb, vékony srácot találni, de eddig mindenki megfutamodott a végén, amikor már a találkozóról volt szó :D
júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam kapcsolatban, engem is csak az érdekelt, hogy megszopasson valaki. Jó párszor megvolt, én nem bántam meg.
júl. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!