Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más nővel is előfordul, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nővel is előfordul, aki párkapcsolatban él egy férfival, hogy néha egy másik nőre gondol és vágyna titokban egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
máj. 30. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért titokban teszed? Vesd fel a pasidnak, a férfiak többsége hidd el, hogy benne lenne egy édeshármasban 😄 (akkor is, ha csak néző lehet)
máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Vagy ha a masik no is biszex akar 3asban szep az elet lehet egy poliamore kapcsolat is
máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szia igen :) velem is előfordult
máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Csatlakozom én is a csapathoz: velem is előfordul.
máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott kapcsiba vagyunk így gond nincs ezzel
máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel
máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan vagyunk így ezzel. Sokkal többen, mint amennyi lányról/nőről a környezete feltételezi és szintén többen, mint amennyien fel merik vállalni ezeket a vágyakat.
máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatot csak pasival tudok elképzelni, de időnként rettentően hiányzik a női test. Minden szempontból.
máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen.
máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! 30L 😀
tegnap 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!