Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen perverz dolgok vannak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen perverz dolgok vannak, amiket szívesen kipróbálnál, de nem merted, vagy nem volt alkalmad eddig?

Figyelt kérdés
Ha nagyon durva jöhet privátban is :)

júl. 30. 12:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%
Viszonzás nélkül kinyalni több szép nő punciját és fenekét, a végén pedig pisiljenek a számba. 17f
aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
21. Ez nem rossz, de remélem nem tömény pisire gondolsz hanem a hígultra.
aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%
22. Ezen nem gondolkodtam.
aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
55%

Alkalmam se volt, lehet nem is merném de az is lehet, hogy a valóságban nem tetszene, szóval csak fantázia és nem látok rá reális esélyt, hogy bármelyik is megvalósulhatna. Legfőképp spermás fantázik, nem tudom miért:

- Bukkake parti közben a teleélvezett csajt nyalni, kényeztetni, dugni, miközben akár mindketten kapjuk az újabb adagokat.

- A csajom kikötöz valami jó kis szex-játék ígéretével, majd behív egy tucat nagyfarkú pasit és megdugatja velük a számat, miközben ő a farkammal játszadozik de mindig épp a határon, hogy még ne élvezzek el.

- Nővel+kutyával hármas szex, együtt szopnánk a kutyát, a végén kinyalnám a nő teleélvezett punciját.

aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

Inkább fantázia, a gyakorlatban nem kivitelezhető, és valószínűleg nem is merném.

De szoktam arról fantáziálni, hogy egy cipzár nélküli, "belebújós" latex catsuitban vagyok beépített óvszerrel, a fejemen pedig olyan maszk van ami a számon kívül mindent takar. És egy házibulin, amin a szélesebb haveri köröm, vagy ismerőseim vesznek részt, egy szex bábu vagyok hátrakötött kezekkel, akit bárki megszopathat vagy megdughat. Ők nem tudnák ki van a latex alatt, akár azt sem hogy pasi vagyok, én viszont a beszédükből tudnám hogy éppen ki dug vagy szopat. Nyilván tilos lenne megszólalnom, akár még nyögnöm is. Hogy a beépített óvszer ne tocsogjon a második embernél, mindenkinek kötelező lenne a számban elélveznie, nekem pedig kötelező lenne mindent lenyelnem.

24f

aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
#25: nekem is eszembe jutott már hasonló, csak úgy, hogy egy gloryhole-ban szopnám egymás után az ismerőseimet, de persze se ők se én nem tudnám ki van a másik oldalon.
aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
69 csajjal, utána meg rakjon seggbe felcsatolhatóssal. 30/N
aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!