Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk/férfiak, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk/férfiak, milyen vágyaitok vannak az azonos nemmel amit szívesen kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

Engem pl kifejezetten az idősebb (40-50) korosztály vonz, gyakran fantáziálok arról hogy egy "heteros" férfi full aktív szerepben van én pedig a passzív. Nektek milyen vágyaitok vannak amit még nem próbáltatok?


28/F



2021. nov. 20. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Én szívesen lennék egy 6-8 fős pasikból álló társaság ribi_e!

Szeretném,hogy rongyosra dugják a formás seggemet,órákon át szeretném ha kedvük szerint használnánk

2021. nov. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Hiába képzeltek el ezt,azt, hiába ábrándoztok,mert el lehet mondani,hogy eltűnik mindenki, ha ténylegesen találkozni kell.

Még egy beszélgetésre is, ha élőben lenne, ezerféle kitalált okkal lemondjátok.


Egy aktív

2021. nov. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy többest nagyon jó lenne összehozni!
2021. nov. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen a többes is nagyon izgató, főleg ahogy az 1-es leírta. :)
2021. nov. 21. 09:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem voltam sráccal de izgatna egy fiatal 25 alatti vékony szopni szerető srác aki bír fél órát szopni.
2021. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Izmos, nagy farku sracok ribije lennek en is, de csak szopasban.
2021. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy szobában maszkban lenni sok fiúval. Aktívak passzívak vegyesen és egy hatalmas orgia. 32/f
2021. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy 35 fölötti bixesz aktív férfit találni sok jóra :)
2021. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy fiatal 18-24 éves srácnak kinyalni a formás, szőrtelen fekenét, aztán kölcsönösen leszopni egymást, esetleg megdugni őt. Mindezt titokban, teljes diszkréció mellett, soha sem találkoznánk újra. ;)

25/f

2021. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy gazdag palit kenyesztetni
2021. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!