Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy viselkedjek ilyen helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek ilyen helyzetben, ha nem biztos, mi van?

Figyelt kérdés

Jár egy fiú a párhuzamos osztályba, akiről az a megérzésem, hogy meleg és tetszek neki.

1. A nyári szünetben váratlanul rám írt és barátkozni kezdett, pedig a suliban alig beszéltünk. Szinte csak a tesi öltözőben, ahol mellettem öltözött. (A fiúknak közös tesi óra van.) Furcsálltam a hirtelen barátkozást, de örültem, mert nincsenek barátaim. Pár hét alatt megkedveltem, mostanra egész nap együtt lógunk.

2. Nem emlékszem mikor kezdte, de mind gyakrabban tűnik fel, hogy titokban engem bámul. Ha észreveszem, zavartan elkapja a tekintetét, mintha csak véletlenül nézne. Ha nem jön rá, hogy észrevettem, szinte levetkőztet a tekintetével. Legalábbis bennem ezt az érzést kelti. Lehetséges, már a tesi öltözőben is engem nézegethetett, de akkor nem tűnt fel. Csak utólag raktam össze, hogy kifejezetten az ő kérése volt az egymás melletti öltözés.

3. Túl gyakran érint meg. Egy-egy pillanatra a karomra, vagy a vállamra teszi a kezét amikor hozzám beszél. Máskor véletlenül hozzám érintkezik a combja vagy a teste, ha mellettem ül, aztán úgy marad. Egyfolytában vállon vereget. Horror nézéskor néha hosszabban átkarolja a vállam. Többször nekem dől, vagy bújik mondván, hogy "fél". Újabban már a combomra is teszi a kezét és kicsit "ott felejti".

Ezek alapján vajon szeretne velem intim barátságba kerülni, vagy csak én gondolom túl a dolgait? Amúgy tudja rólam, hogy volt már csajom és élveztem az a keveset, amit a lány engedett. Eddig heterónak hittem magam és kellemetlennek kéne lennie egy ilyesfajta közeledésnek, de mégsem érzem annak. Kezdetben csak furcsálltam, mert nem tételeztem fel, hogy talán a fiúk izgatják. Később már inkább érdekesnek, majd szórakoztatónak, mostanra pedig izgalmasnak találom a feltételezést, hogy esetleg vonzódik hozzám. Alapból nem érzek iránta vonzódást, viszont amikor együtt vagyunk a folytonos finom érintéseivel, bújásaival végül mindig felizgat és akkor már vonzónak találom. Ilyenkor magamban azt kívánom, jó lenne, ha igazából is letapizna, vagy mondjuk megpróbálna levetkőztetni. Aztán amikor otthon vagyok, megint nem vonz, és arra gondolok, de jó, hogy nem nyúlt "úgy" hozzám és szégyellem azokat a vágyaimat, amik akkor támadnak, ha hozzám simul. Egyre gyakrabban a kíváncsiság győz, és arról képzelgek, milyen érzés lenne egy barátnő után vele is kipróbálni valamit. A heteró önképem romokban és össze vagyok zavarodva. Többször szeretném azt, bárcsak lenne mersze kezdeményezni és csinálnánk valamit, ritkábban meg örülök, hogy ugyanolyan bátortalan, mint én, és fél, hogy pofára eshet, hiszen a volt csajom miatt heterónak hisz. Én meg már semmit sem tudok.

Kérdéseim: Miért van rám ilyen hatással, ha soha nem izgattak a fiúk? Hogy jelezzem DISZKRÉTEN, hogy nem kell félnie a visszautasítástól, szívesen venném, ha mondjuk letapizna vagy levetkőztetne, ha lenne hozzá kedve? De csak oly módon akarom bátorítani, ami nekem nem ciki, ha ő mégsem meleg.



júl. 23. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Kamaszkorban ugye mindenre is. Akár azonos nemű érintéseire is.

Beszélgetések során próbáld meg a témára terelni a szót, nem túltolva, csak megjegyezve, hogy te elfogadod őket.

júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne zárkózz annyira el.Nem tudhatod,hogy nem fogod megpróbálni fiúval.Én is

full hetero voltam amíg az első megtörtént.Azóta,csajok,fiúk egyaránt

júl. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egszerű, most nyáron a helyzeted.

Gondolom eléggé le van vetközve, dicsérd meg az alkatát, milyen jó ez a póló, kiadja a tested,ami előnyös. (de a te stílusodban beszélj , szuper jó, vagy klassz, vagy fa.za ). Add a tudtára, hogy tetszik az öltözködése, az alakja.

Hívd el strandra, és öltözzetek együtt, és a lényeg, zuhanyozzatok együtt !

Szintén megjegyezheted, csak úgy lazán, hogy nem is gondoltad milyen formás a feneke, vagy pl. én azt mondtam a multkor hasonló helyzetben, hogy : Jól fel vagy szerszámozva ! Nem gondoltam volna így nadrágon keresztül. ! És megkérdezte a srác, : Köszi, talán tetszik ? Mondtam igen szép formás mindened, főleg a farkad.

A viselkedésétől és a válaszaitól függően beszélhetsz tovább ! Vagy örül neki és látod, hogy veszi a lapot,

Vagy elutasító, hogy hagyjál már ! Nem vagyok búza! Akkor kivágod magad, hogy csak megállapítottam, jól nézel ki, szerencsés lesz a barátnőd. (vagy hasonló )

De ha nem akarod így próbára tenni, akkor csak csináld amit Ő !

Tedd a kezed a combjára, lehetőleg ha rövid nadrágban van akkor. Símítsd végig a vállát, karját, hátát beszéd közben.

Engedd előre ajtónál, vagy szűk helyen és a hát símítást a fenekén fejezd be. És persze figyeld a reakcióit. Szerintem egy délután megállapíthatod, hogy mit szeretne ? Csak barátkozni ? (bár az kizárt a leírtad szerint ) Vagy kis lájtos közös hokit ? Vagy konkrétan le-szopni ? vagy kölcsönösen ? Ez mind Rajtad is múlik !Ne legyél be-szari, majd szól ha valamit nem akar !

júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én ilyen utalásokat kapnék, és tetszene az illető is nekem, akkor tudnék mit csinálni:

Csak poénból olyan helyzeteket teremteni, ami viszonylag intimebb, tehát hagyni, hogy csinálja tovább, amit elkezdett.

Pl. ha a válladra teszi a kezét, te is tedd az ő vállára, de intenzívebben, mondjuk öleld át, de csak poén szinten, várd, mi a reakció.


Vagy ha combra teszi a kezét, akkor te is az övére, de mintha poén lenne, simítsd is végig, akár az ágyékáig. De rögtön hagyd abba, hisz csak poén volt.

Lényeg, hogy figyelni kell a reakciót, aztán majd egyre bátrabb lesz ő is, ez tuti.


Nekem olyan volt, hogy olyantól kaptam utalásokat, aki nekem kicsit se tetszett, kicsit se izgatott.

júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

UTÓirat:

Egyébként 100% biztos lehetsz benne, hogy akar valamit, ha ilyeneket művel.

Fiatalon én is kételkedtem, de most már tapasztaltam, hogy ezek tuti utalások a belső vágyakról

júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!