Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg bi srácként elmennél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg bi srácként elmennél közös meztelen programokra pl közös nudi, fürdőkben közös zuhanyozás?

Figyelt kérdés
meztelen, meleg, bi

júl. 10. 14:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
el hát
júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szeretem az ilyen helyeket
júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
43%
Na betalàltam a pappernàl. Jah, én is leszek annyi ha szerencsém van én megélem. De huszonévesen fogadd màr el hogy nem 60+ vonz. Legyetek boldogok egymàssal 60 felett. Mi meg hagy legyünk boldogok egymàssal fiatalabban. Nem értem miért fàj ez neked hacsak nem te is diszkriminàlsz a többi papperrel szemben.
júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
64%
13# Huszonéves vagyok, öcsi, úgyhogy nem talált. Képzeld, fenn vagyok társkeresőn.. 99%-ban farokcsere megy csak, mert mást nem akartok. Ennyit a nagy boldogságról... Ti is csak a farkatokat küldözgetitek a másiknak, aztán amikor találkozó lenne, eltűntök hirtelen, vagy kifogásokat találtok, hogy majd... Amiből persze nem lesz semmi. Vagy 1-2 numera max... Ki is írja a legtöbb, hogy csak szexre kellesz.. Mert a nagyátlag, 99% csak képet gyűjt és kiveri rá. Vagy valami fétiséhez gyűjt partnert. Vagy dug egyet a másikkal, majd eldobja, mint a rágógumit... Már ha eljutnak egyáltalán a találkozóig.. A melegek nem tudják, hogy mi az, hogy udvarlás, érzelmek és barátság. Csak kérik a dickpickeket, képeket erőszakosan. Majd eltűnnek. Te a huszonévest is 1, max 2 menetre használod, majd dobod őt is, mert unalmas lesz neked.. Úgyhogy kicsit vissza kellene venned a nagymellényből.
júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ezeket élvezem
júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
14%
13# Szóval itt, a meleg világban nem az idős-fiatal a fő dilemma, pubikám, hanem hogy miért nem akar egy meleg sem elköteleződni, miért elégszik meg a 99% a farokképcserékkel, meg a gyors numerákkal, aztán Auf wiedersehen, miért menekülnek az érzelmektől a melegek, mint a forró vastól és miért nem hisznek a párkapcsolatban, de még a barátságban sem?
júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze f38
júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
76%
Elmennék persze. És ha belegondolsz egy heterohoz vagy meleghez képest kétszer annyi az esély hogy beakasztok valakinek :D
júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretek valakit, azzal bárhova elmegyek!
júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem pont ilyenre.Fürdés után szex.Gruppi, szopás,szopatás
júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!