Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik motozásos fétis? Amik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik motozásos fétis? Amikor az egyik szereplő rendőrt börtönőrt alakítva meztelenre vetkőztet, és átvizsgálja a tested. Persze mindketten fiúk vagytok. Kort is írj!

Figyelt kérdés
motozás, meztelen

jún. 4. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalommal játszottam ilyet egy jó barátommal.17f
jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a rendőr fétis egyik eleme, de így külön szerintem max a te egyéni dolgod.
jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon tudnám élvezni mindkét szerepet!
jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgi lenne, ha egy rendőrnő, ilyesmiket csinálna, persze a vége az szex lenne, de akár mondjuk rendesen kihallgatna keresztkérdésekkel. Egyszer egy partnerem, olyan meggyőző volt, hogy teljesen összezavart, csak arról volt szó, hogy szerinte nem ott voltam előző este, ahol voltam, pedig az igazat mondtam neki, de annyira összezavart, és adta a jólértesültet, és a szigorút, hogy a végén teljesíteni kellett a vágyait, aztán utána nevetve mondta, hogy dehogy nyomozott ő utánam..
jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a rendőr / börtönőr - fogoly szerepjátékok, aminek lényeges eleme a ruházat és csomagátvizsgálás és a meztelenre vetkőztetéssel történő testüregi motozás is, ami hangsúlyosan megalázó és szeméremsértő módon történik, pont ellentétesen az érintett szervek erre vonatozó szabályaival. De nekem az is bejön, ha teljesen szabályellenesen ellentétes nemű fogvatartó vizsgál át és hallgat ki, akár kényszervallatást alkalmazva.
jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverom öltözött be katonának (airsoftozik és azért elég realisztikus szettje van) én meg ilyen deszkás huligánnak xD és úgy nyomtuk hogy letartóztatott én meg lesmároltam és le is szoptam ruhástul :d
jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bőrszerkókat is kedvelő komolyan motorozó srác vagyok, és azóta kedvelem ezt a szerepjátékot, amióta Görögországban először vitt be két rendőr srác egy kis település pici örsére éjszaka, mert nem tudtam igazolni magam semmivel sem (mint később kiderült, egy benzinkúton hagytam ott, de mindenem meglett).

A rendőr srácok jóképűek és biszexek voltak mint én, ez gyorsan kiderült amikor a falnak döntve mindketten elkezdtek "motozni" a rajtam feszülő bőr cuccban.

Aztán levetkőztettek meztelenre, amit nem is bántam már csak a 28 fok miatt sem, ami pedig utána következett, az már maga a mennyország volt... Ezzel kezdetét vette nálam ez az új fétis is :)

jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!