Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív biszex srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív biszex srácok! Ti hogy egyeztetitek össze, hogy nőkkel ti vagytok a férfi szereplő, míg férfiakkal pedig inkább a nő?

Figyelt kérdés

Mint kezdő biszex srác kérdezem. Kicsit nehéz néha átváltani a kettő között fantáziában.


Ha tartós kapcsolatba kerülök a jövőben, semmi esetben nem akarnék a páromban hiányérzetet kelteni.


Légyszi, építő-jellegű kommenteket fogalmazzatok meg, az "úgyis" kezdetű feltételezgetéseknek nincs értelme.



2023. okt. 8. 11:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Úgy,hogy nem nő vagyok. Azonos nem,férfi-férfi.Érted ugye??
2023. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Már a kérdés is értelmetlen. Meglátszik, hogy 0 tapasztalatod van.
2023. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

attól miért leszel te nő hogy megdug egy férfi xdxdxd

passzív a helyes megfogalmazás

neked pinád van hogy nő leszel?

neked nem való kapcsolat

mert akkor nem kérdeznél ilyet

2023. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én most itt a "nő szerep" és "passzív szerep" kifejezést azonosként használom. Ne akadjatok fel ezen ennyire :D


Szerintem értitek a kérdést így is. A lényeg az, hogy egyszer te vagy az alárendelt, máskor pedig a felérendelt szex közben.

2023. okt. 8. 13:33
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Sosem éreztem magam nőnek közben. Szerintem az már inkább transz kategória, nem? A biszex attól bi, hogy szeret férfivel és nővel is dugni. Ha hol férfinek, hol nőnek érzi magát, akkor valami nonbináris akármi lehet, nem értek hozzá.
2023. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

5-ös vagyok, most látom a válaszod. Nem érzem magam alárendeltnek sem, ez nem sub-dom felállás. A póz attól, hogy éppen ki az aktív fél, még nem fog tudathasadást okozni.

Amire te gondolsz, az a sub férfi lehet, aki alárendelt férfivel szemben, nővel meg domináns akar lenni. Az fura lehet.

Én bi vagyok, szeretem a passzív szerepet, de nem vagyok sub típus.

2023. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Nehezen volt összeegyeztethető, de aztán kb az esetek 9O% százalékában pasival voltam, akkor rájöttem hogy tulajdonképpen én kiváncsi meleg vagyok xd
2023. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Nálam annyi a váltás,hogy női néven szólít,a pasim.

A barátnőmnél ez nyilván nem opcio meg a neven sem csajitható annyira egyértelműen.

2023. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Úgy, hogy én például semmiféle alárendeltséget nem érzek abban, hogy egy farok van bennem. Tudom, ez sokaknak (sajnos nagyon sokaknak) a dominanciáról, és az alárendeltségről szól, mint ahogy egyébként sok heteroszexuális kapcsolatban is jelen van az elnyomó-elnyomott szerep, de én ezt sem a homo, sem a hetero kapcsoaltaimban nem díjazom. Ha pedig két egyenrangú fél szexel, ott a passzív szerep sem alárendelt.

Ha meg szeretek valakit, akkor csak rá vágyok, függetlenül attól, hogy mi van a lába között. Bár párkapcsolatban inkább hetero vagyok.

2023. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 gabor49 ***** válasza:
76%
attol meg nem vagy nő mert megdug valaki mivel farkad van
2023. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!