Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív biszex srácok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív biszex srácok! Ti hogy egyeztetitek össze, hogy nőkkel ti vagytok a férfi szereplő, míg férfiakkal pedig inkább a nő?

Figyelt kérdés

Mint kezdő biszex srác kérdezem. Kicsit nehéz néha átváltani a kettő között fantáziában.


Ha tartós kapcsolatba kerülök a jövőben, semmi esetben nem akarnék a páromban hiányérzetet kelteni.


Légyszi, építő-jellegű kommenteket fogalmazzatok meg, az "úgyis" kezdetű feltételezgetéseknek nincs értelme.



2023. okt. 8. 11:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%

Nincs mit egyeztetni.

A csajonak a barátja vagyok.

A fiúmnak a "csaja" passzivja de ez hülyén hangzik.

A főnökömnek a beosztottja.

A munkatársaimnak a munkatársa.

A beosztottjaimnak a rabszolgahjcsárja.


Nem kell ezeken fantáziálni ez a valóságom.

Az adott helyzetben a társa(adalo)m álltal elavárt szerepet töltömbe.

2023. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több ilyen ember kéne, mint a 9-es válaszoló.
2023. okt. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kérdés vagy rosszul lett megfogalmazva, vagy ha a férfiakkal való szexuális kapcsolatban valóban nőnek érzed magad passzívként, akkor nem biszexuális vagy, hanem passzív homoszexuális, aki még nem fogadta el a homoszexualitását.
2023. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező!

Én szintén biszex vagyok, és univerzális. Éppen ezért, tőled többször kell "szerepeket váltanom" a biszexuális együttléteim rengeteg variációiban, de én mindvégig férfi maradok. Még akkor is, ha éppen olyan egy másik férfi partner, hogy nála bevállalom a passzív szerepet is.

Te nem bi vagy, hanem homo, ahogy előttem is írták.

2023. okt. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"nőkkel ti vagytok a férfi szereplő, míg férfiakkal pedig inkább a nő?"

"Én most itt a "nő szerep" és "passzív szerep" kifejezést azonosként használom"

"A lényeg az, hogy egyszer te vagy az alárendelt, máskor pedig a felérendelt szex közben."

Óriási zűrzavar van a fejedben ezekkel a fogalom-párokkal: heteroszexuális-biszexuális-homoszexuális, aktív-passzív-univerzális, alárendelt-fölérendelt-mellérendelt, sub-dom.

Ha te az elmondásod szerint fejben átváltasz férfi létedre női szerepbe -a szerinted biszexuális együttléted során- ("kicsit nehéz néha átváltani a kettő között fantáziában"), akkor te vagy még nem fogadtad el a passzív homoszexuális orientációdat, vagy valamilyen transz-szexuális orientációjú vagy, esetleg szimplán csak tudathasadásos a pszichéd, de biszexuális semmiképpen nem lehetsz, mert a biszexuális férfiak a férfiakkal való szexuális együttléteik során is megőrzik az elsődleges nemi identitásukat, és "nem változnak át nővé" még csak gondolatban sem.

2023. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

11 vagyok. Nos amikor pasival vagyok akkor egyáltalán nem érzem hogy alárendelet volnék akkor sem ha épp 2en dugnak,vagy valami.

Nálam sexben nincs alá-fölé rendeletség.(kivéve ha pont ez a cél)


Lehet itt rugozni a szavakon hogy elfolytott bi az valójaban homo meg mitomén. De nekem a bisexsegem ebbe nyilvánul meg. Azaz bánjon velem nőként már amennyire lehet. Én pedig az adom amit lehetősegem van 2 lyuk. Bujás,szeretgetés stb.

Ha igény van rà megis dugom mert,nekem belefér (mint strapon a heteroknál csak nekem igaz farkam van)


A váltás...kb azzal kezdődik és végződik ahogy találkozok a másikkal.

Otthon (nyilván) én vagyok a férfi a csajommal ugy bánok.ahogy egy nővel kell.

Amikor a pasimhoz megyek és belépek az ajtón én már ott lány vagyok. Lehetőségeimhez mérten.

2023. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Saját magadnak mondasz ellent ebben a két bekezdésben:

"Amikor a pasimhoz megyek és belépek az ajtón én már ott lány vagyok."

"Ha igény van rà megis dugom mert,nekem belefér (mint strapon a heteroknál csak nekem igaz farkam van)"

2023. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Uniként annyira nem.

Illetve volt olyan aktív uni barátom aki szerette ha megdugtam.

De ettől alapvetően én vagyok a paszív a "lány".


Uni:aktív és passzív is.

Aktiv uni:inkább bika de néha meglehet dugni.

Passziv uni:őt dugják de ha kell ő is tud mert van mivel.

2023. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Többféle biszex létezik. Én valóban csajnak érzem magam akkor, ha vonz egy férfi és vele vagyok. Más (passzív) biszexek ezt máshogy élik meg, ki ilyen, ki olyan. Sőt, néha férfi szerepben is volnék pasival, tehát uni/passzív hajlamú vagyok.


Amikor csajom volt, akkor meg pasinak éreztem magam.


Semmi nehézséget nem érzek mindebben. Arról szól esetemben, hogy mind a női oldalam, mind a férfi oldalam vágyom megélni lelkileg is, utóbbit csajjal, előbbit férfival.

2023. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
#19 Tehát nem állandó női partner mellett vagy biszex, hanem (jelenleg?) nő nélkül csak férfiakkal. Értem. Akkor viszont te már erőteljesen elmozdultál azon a képzeletbeli skálán a homoszexualitás felé, ahol a nem csupán az alsó szerep létezik, hanem a legtöbb bottom lánynak is érzi magát egy férfival.
2023. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!