Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek, amikor személyesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek, amikor személyesen vagy klasszikus párkereső oldalon ismerkedtek ellenkező neművel, mikor mondjátok el a másiknak, hogy biszexek vagytok, elmondjátok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Amennyiben sokáig vársz a közléssel, akkor csupán reménykedsz, hogy tolerálja majd, amikor előjön később ez a téma?

Ha nem mondod el, akkor folyamatosan elfojtod a vágyaidat? Netalán, kettős életet élsz és máshol éled meg, éled ki a vágyaidat párod előtt titkolózva?

Valóban, úgy képzeled, lehet erre párkapcsolatot alapozni?

Miért nem mered felvállalni ismerkedésnél a biszexualitásod?


Aki felmeri vállalni, mikor, mennyi idő után hozakodik elő a kérdéssel? Milyenek a tapasztalataid a reakciókról?



júl. 8. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Sosem mondtam el ismerkedéskor,mivel nálam egyszerre csak az egyik nem játszik.Ha pl van barátnőm,eszembe sem jut fiúval bármi is. Később aztán volt akinek elmondtam,ha megismertem és rájöttem,hogy nem zavarja a dolog.
júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Ezek szerint még nem éltél együtt hosszútávon senkivel, hogy hiányérzeted támadjon az elfojtott vágyak miatt. (?) Hiszen, ez élettársi viszony és házasság esetén okozhat igazán problémát, amikor klasszikus (hagyományos) heteró életvitelt él egy biszex ember. Idővel jönnek a feltörő vágyakozások a bi élmények felé. Persze, aki csupán bi kíváncsi, az talán átbillen ezeken a vágyakon vagy eszébe sem jutnak.
júl. 8. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De éltem. Én ilyen vagyok,vagy egyik,vagy másik,olyankor nincsenek ilyen vágyaim,mindenki más...
júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlen szeretem elmondnai.

Jobban szeretem ha spontan kialakulnak köztünk a dolgok.

júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondtam el még soha. Úgy vagyok, mint az 1es. Plusz ez egy olyan intim dolog magamról, amit igazán nem akarok bárkivel megosztani. Így alakult, hogy rólam csak a jelenlegi párom tudja a környezetemben. Neki is csak évek múlva mondtam el.
júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Pár ev után Magatól rajött. Egy egy kérdést feltett utána már levagta magatól.De én is ugy voltam vele.minek közöljem bele a fejébe .

De en sem vagyok mind ket félel mindig most is kapcsolatban vagyok :)

júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Sosem mondtam el senkinek. Jelenlegi párom sem tudja. Maradjon ez az én kis titkom. A vágyaim pedig egy kis fius szopatásra vagy dugásra megoldom magamnak ha úgy van.
júl. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell elmondananom, max utalgatok rá ha úgy látom nagyon muszáj, de én simán megérzem ha valaki vonzódik a saját neméhez vagy esetleg mindkettőhöz s a hetero lányok nem is vonzanak.


Ez fordítva is igaz, akinek kell az megérzi, hogy az vagyok. Nem kell ehhez elmondanom, hogy tudja. Az utalgatásokkal csak megszoktam erősíteni benne.


Ha éppen férfival van dolgom akkor meg teljesen mindegy, hogy vonzódom a saját nememhez is nem kell hogy tudja. (Nem titkolom csak nem kötöm az orrára mert felesleges)

júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ekkora titkolózó, mint a válaszolok. Akivel eljutok az ágyig azok többségének elmondom még előtte, néhánynak a viszony elején, nagyon ritkaság, ha nem teszem, de velük nem tartok fenn további kapcsolatot.

Első tartós barátnőm biszex volt. Akkor bennem még nem tisztázódott a valódi személyiségem, beállítottságom. Ilyen irányultságom a klasszikus hetero szex közben legfeljebb a fenekem izgatásának élvezetén mutatkozott meg. Következő tartós barátnőm, aki első feleségem lett kacérkodott a bi élményekkel, évekig fantáziáltunk, milyen lenne többesben. Két év után nyitottunk ebbe az irányba. Addigra már konkrétan izgatott engem is a bi lehetősége. Mindkettőnknek bejött!

Harmincas éveimben, válás után, már tudatosan azokat a nőket kerestem, akik biszexek, fantáziálnak róla, ill. a többesről, de legalább tolerálják az én ilyen jellegű vágyaimat. Alapvetően nő - férfi kapcsolatot keresek, hiszen engem is főként a nők izgatnak, együttélést velük tudom elképzelni. A netes ismerkedéseknél könnyebb volt ezt a témát felhozni, ill. célzottan keresni, személyes randizásoknál pedig próbáltam kipuhatolni a másik ilyen irányú véleményét. Nem tudnám elképzelni olyan párkapcsolatban az életem, ahol titkolóznom kéne a másik előtt, vagy ahol el kéne fojtanom a vágyaimat. Nem a nyilvánosságon van a hangsúly, hanem a párkapcsolati őszinteségen! Nincs annál kiegyensúlyozottabb viszony, ha nem kell egymás előtt titkolózni az intimitás terén (sem)!


Akik titkolóznak, sőt, akik titokban kalandoznak, nem érzik pofátlan megcsalásnak, a párjuk elárulásának? Sőt, önön személyiségük elárulásának?

#1 és akik képesek monogám viszonyra azok persze részeben kivételek, hiszen ők nem csalnak meg senkit és mondhatni tudatosan élnek. De avval, hogy nem vállalják fel beállítottságukat, valahol mégis külön utakon járnak és nem teljesen őszinte a kapcsolatuk.


8# Megérzés, ráérzés? Ez marhaság! Számtalan olyan ember létezik, akik természete, megjelenése, viselkedése egészen mást mutat, mint amilyen a szexuális beállítottságuk. Hány, meg hány rokonom, haverom, ismerősöm volt és van, aki melegnek, leszbinek tűnik, ám mégsem az. Vagy az ellenkezője, aki férfias, nőies heterónak, miközben a saját neméhez vonzódik...

Arról nem is beszélve, ha valaki szerelmes, a látását elhomályosítja a rózsaszín köd és azt fogja látni, amit szeretne. Így nem fogja észre venni magától, ha ne közlöd vele. Éppen ők fognak hatalmasat csalódni, amikor kiderül, a heteró szerepet játszó partnerük tulajdonképp az azonos neműeket (is) szereti. Akik így titkolóznak vagy akik titokban csalják párjukat, belegondolnak, micsoda lelki fájdalmat okoznak annak, akit állítólag szeretnek, ha mindez kiderül?

júl. 10. 12:42
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Tiszteletre melto kerdezo, ahogy a dologrol velekedsz. Jobb tiszta lappal jatszani.

Bar biztos nehez olyan tartos kapcsolatot kialakitanod, ami nyitott. A "kilengeseid" csak neked megengedettek vagy a noknek is? Kulon kulon is lehet?

júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!