Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom azt mondta, hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, hogy több kreativitást szeretne és nem csak a klasszikus szexet. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Általában ágyban, kanapén szexelünk, ritkán a fürdőben. Örülne ha időnként meglepném valami újal, mással, de a segédeszközöket nem szereti.

Nőként kérdezem, férfiak, ti minek örülnétek? Lehetőleg otthoni környezetben.

37N (tabuk nélkül)


2023. dec. 4. 19:32
 1/10 anonim válasza:
100%
Minden pasi mást szeret, hogy ő épp mit, arra leginkább ő tudna válaszolni. Ha mindenképpen meglepetést szeretne, akkor kérd meg, hogy legalább írja körül, vagy utaljon rá, hogy mit szeretne, különben nehéz lesz.
2023. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Pl.: lábmunka, domina szerep.
2023. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Több kreativitást? 🤔🤣🤣🤣🤣


Agyam eldobom ezektől a paláktól.


Ő a férfi (ja nem), szóval neki kéne irányítónak, dominánsnak, kezdeményezőnek, kreatívnak lennie....


A szememben ezek csak fiúkák, akár hány évesek is.


Vicc.

2023. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Valszeg arra akar hazamenni, hogy téged egy másik pali kúr.
2023. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Új pózok,szexy cuccok,stb.
2023. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Barkochbázni akar veled a párod vagy mi? Ha valami újdonságra vágyik (100% hogy már ott van a fejében) akkor nyissa ki a kicsi száját és mondja meg mi izgatja, mire vágyik. Adhatunk mi itt ezer féle tippet, de ha a párod ebből csak 1-re vevő a másik 999-et élből elutasítja, vagy éppen azt mondja pfúj akkor nem mész vele túl sokra. Szóval kérdezd meg mi is jár a fejében. Ha a párod akkor lehetne ennyire őszinte.
2023. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is afelé hajlok, hogy ő a férfi, azért ő iranyithatna, nem pedig picsogni, hogy jaj, mindig ugyanaz van. Akkor fogja magát és vegyen ki egy szállodai szobát, ott dugjon meg mintha egy ri b@nc lennél, vagy vegyen szexi cuccokat és öltöztessen fel, csináljátok szerepjátékban, esetleg amikor együtt vagytok változtassa a pózokat, ő van felül, te vagy felül, hátulról, szopi, nyali, fekve, állva, kézzel, bármi ami eszetekbe jut. Vagy vigyen ki a város szélére és dugjon meg a kocsiban. Esetleg tényleg dugasson meg valamelyik haverjával, szóval kinek mi. De tegyen valamit és ne nyafogjon mint egy kisfiú akinek majd anyuci teljesíti a kívánságát.
2023. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Persze, az is a férfi dolga hogy meglepje magát valami izgivel.


Ti amúgy mi a f4sznak vagytok a kapcsolatban? Ennyi erővel egy darab fával is együtt lehetne.

2023. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8as, Nem kell saját magát meglepni. De amikor szexelnek ki van ott? A férfi nincs ott akkor, hogy valamit mondjon, csináljon, kitaláljon? Ő csak hazajön, szexet akar aztán amikor megvolt akkor csalódottan nyugtázza, hogy megint ugyanaz volt? Mégis ha ő akar valami mást, újat akkor ő nem szereplő a dolgokban, hogy ha már neki van ilyen kívánsága akkor gondolkodjon?

Én voltam a barátnőmmel hotelszobán de én vittem el, voltam vele autóban, én vittem el, szexi fehérneműt vettem neki és vett magának is mivel legalább elmondtan, hogy mire vágyom. Azért egy férfinek csak kéne, hogy legyen valami irányító szerepe a szexben. Főleg itt ahol a nőnek nagyjából megfelelő a szex a pasi meg mást akarna akkor a nő találja ki, hogy mit?

2023. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már.

Nem kell senkit szidni.


Kérdező, pár ötlet:


- lepd meg valami szokatlan helyen egy sz@pással, ahol nem vagytok szem előtt, de azért figyelni kell hogy ne lásson meg senki

- szoknya+combfix kombó bugyi nélkül, akár nyilvános helyen is, ha nem tapogatja ki, akkor csak súgd a fülébe, hadd dolgozzon a fantaziája és alig várja hogy megnèzhesse

- kis kikötözès, szembekötès, aztán jöhet pl a jégkockával simogatás

- közös zuhanyzáskor egy teljes testradírozás, utána fiiiiincsi puha mindkettőtök bőre

- ugyanúgy a zuhanyban legugholhatsz elé egy kis orálra, vagy kádban fürdéskor is rá lehet bukni...

- én szeretek négykézláb odamenni hozzá amikor ül a fotelben és szép fokozatosan kihámozni a ruhájaból, szintén egy kis sz@pásra , bár én alapvetően imádok sz@pni, szóval kb minden alkalmat megkeresek hozzá 😁

2023. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!