Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Magyarországon vannak klasszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon vannak klasszikus értelemben vett ladyboyok, vagy nagyon nagyon nőies vonasokkal bíró fiúk, vagy ez inkább az átsiaiakra jellemző?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ázsiai transznőkre szól, bár nem vagyok benne biztos 100%ig. De Magyarországon jóval inkább transz van mint ladyboy.
2020. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nőies vonásokkal élő fiúk is vannak csak jóval ritkábban mint ázsiai területeken. Őket femboy-ként lehet ismerni, vagy twink ami nőies vonásokkal bír még csak nem annyira mint a femboy.

Fontos: Nem minden nőies vonással rendelkező fiú meleg, De előfordulhat.


Van egy ilyen kollégám és cuki nőies arca van, külsőre is picit, nekem ő bejön de sajna full hetero

2020. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!