Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ciki egyedül menni a nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egyedül menni a nudista strandra egy férfinek ?

Figyelt kérdés
Vannak olyan férfiak, akik egyedül járnak a nudira? Én szoktam menni, de néha eléggé megnéznek.(nejem nem megy semmilyen strandra !) Jó lenne inkább másik férfivel közösen , vagy az szintén gáz ? Van aki hasonló helyzetben van ?

jún. 26. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó levezetés 😀

Menjél is!

jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Évekig jártam egyedül, manapság mindig van egy két cimbora aki velem tart!

Miért lenne ciki egyedül menned?

Sokan járnak szólóban

jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem az. Viszont nudista kérdésnek nem a szexualitás kategóriában van a helye.


Egy valódi naturista nem fog rosszallóan nézni rád emiatt, mert őt az sem érdekelné, ha esetleg bámészkodnál, mivel a meztelenségnek számára nincs szexuális jellege.


Általában csak azokat zavarja, hogy megnézik a nudin, akik nem képesek a meztelenséget szégyenlősség, prüdéria, szexuális töltet nélkül megélni. Mondjuk nekik nem is való a naturizmus.

jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

nem ciki kezdetben egyedül mentem, később a feleségem is csatlakozott hozzám

Balatonberényben lehet focizni, teniszezni kézizni, nem csaka anpon kell feküdni ja és ismerkedni is!

júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elmennék ha lenne kivel. 30f
aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt voltam egyedül, a kutyát nem érdekelte.
aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Holnap megyek B.Berénybe, de lesz még ott 2 ismerősöm is !

Végül csak nem egyedül kolbászolok -

aug. 15. 18:39
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék :)
aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Nem ciki egyedül elmenni férfinak a nudista strandra Múlt hétvégén, meg e hét elején mentem egyedül nudista strandra, és engem nem nézett ki ott senki sem Nagyon jól éreztem ott magam Fürödtem többször is úsztam a Balatonba És persze napoztam is. Ajánlom minden férfi társamnak, hogy bátran egyedül is érdemes a nudista strandra elmenni Ez nem lehet ciki
aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!