Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ciki egyedül menni a nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egyedül menni a nudista strandra egy férfinek ?

Figyelt kérdés
Vannak olyan férfiak, akik egyedül járnak a nudira? Én szoktam menni, de néha eléggé megnéznek.(nejem nem megy semmilyen strandra !) Jó lenne inkább másik férfivel közösen , vagy az szintén gáz ? Van aki hasonló helyzetben van ?

jún. 26. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék, de nincs kivel.

Hova jársz?

Kivel mennél, milyen pasival?

jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Miért volna?
jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül megyek
jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

A helyzet az, hogy szingli férfiként kukkolónak néznek.


Sok helyen pl. kempingbe be se engednek szingli férfiakat, vagy csak ha van naturista egyesületi igazolványuk.


Úgyhogy igen, az előítéletek miatt kissé kellemetlen.

jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Én is menném. Merre fele jársz?
jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Mekkora?
jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Ciki.
jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt a kérdést te a szexualitás katóriában teszed fel, akkor az már régen rossz. Nagyon nem szexklub a nudi.
jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Voltam már pár alkalommal, tudom, hogy nem szexklub a nudi.

De közelebb áll ehhez a kategóriához, mint a Pénzügyekhez, vagy a Számítástechnikához. Nem véletlenül írtam ide.

jún. 26. 14:24
 10/19 A kérdező kommentje:
Végül megnyugodtam, mert 8 válaszból 1 írta, hogy CIKI. Vagyis 12,5 % Akkor nyugodtan megyek, mert minden 100 emberből 87,5 nem ciki. Vagyis elenyésző, akinek nem tetszik. ! :)
jún. 26. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!