Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen testi és lelki érzéseke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testi és lelki érzéseket vált ki az orálozóból, amikor életében első alkalommal csinálja másnak?

Figyelt kérdés
jún. 15. 08:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor per pillanat nem is gondolkoztam.Kézzel csináltam neki,majd azt mondta,szopjam inkább.Mivel semmi ellenérzésem nem volt,elétérdeltem és csináltam.Érezem a lüktetést,az első spricc a számba ment,majd kihúzta és az arcomra a többit.Akkor nagyon jó,izgató volt,testileg annyit váltott ki,hogy nekem is keményen állt közben.
jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon megbántam. Nem azt, hogy leszoptam egy faszt, hanem azt, hogy hosszú éveket vártam arra, hogy megtegyem.
jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?:)
jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért sok múlik rajta, hogy ki az, akinek megcsinálja az ember. De nekem szerencsém volt, rendes, türelmes partnerem volt, nem erőltetett semmit, hanem ahogy ráéreztem a dologra, úgy egyre inkább felizgultam, és jutalomként éltem meg, hogy ennyire közvetlen részese voltam az illető élvezetének. Kicsit sokat kellett vele dolgozni, de a végén annyi friss anyagot kaptam, hogy miközben épp telelőtte a szám, muszáj volt nyelnem egyet, hogy ne menjen félre semmi belőle.
jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon izgultam. Egyrészt mert újdonság volt, másfelől meg hogy jól csináljam. De nagyon türelmes volt a partnerem. A végèn meg is jutalmazott egy elég nagy adaggal:) Le is nyeltem neki, kicsit később volt még egy kör, ott már bátrabban mertem csinálni és próbáltam minél mélyebbre bevenni. Nem is értem miért vártam eddig.

27 vagyok

jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszett, eroszakos faszka*lap volt a partnerem
jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Bennem az első előtt, közben és után kavarogtak a gondolatok. Mikor csináltam akkor élveztem, de kőzbem mégis bennem volt hogy "Mégis mi a fenét csinálok?", de aztán végülis jó élményként maradt meg, amit azóta sokkal nagyobb élvezettel, felszabadultabban meg tudtam ismételni párszor.
jún. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!