Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ha passzív biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha passzív biszex pasitok lenne, akkor ujjal és segédeszközzel is kényeztetnétek?

Figyelt kérdés

jún. 13. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
De nem lesz!
jún. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ezért (se) kellene biszex pasi. Hozzáteszem, abszolút nem ítélem el őket. De nyilván nekik is vannak vágyai, ami teljesen rendben is van. Csak én ezeket nem tudnám teljesíteni, mert nem hogy nem izgat, de kicsit taszít is.
jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, szoktam is. De jobban szeretem az ujjammal csinálni, mert akkor jobban érzem a reakcióit, ezáltal jobban ráérzek, hogy hogy lehet még jobb neki. Így élvezetesebb nekem is, meg nagyobb èlvezetet tudok neki is okozni.
jún. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Ez hogy függ össze?
jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha tenyleg szerelmes lennék, megtennem.
jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez kell neki, hogy ne dugassa meg magat minden jottment pasival,akkor igen.
jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!