Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok között létezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok között létezik olyan aki passzív? Nem fura hogy a nőket ő dugja a férfiak meg őt dugják? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
És létezik olyan, hogy egy biszex fiú, csak sz . pni akar? Hallottam már ilyenről de sztem csak fantázia, nem? Miért ne akarna dugni? Mi a jó neki abban, ha csak sz . p?
máj. 31. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bi vagyok és uni.

Szeretek dugni és szeretem azt is, ha engem dugnak.

De sokféle biszex srác van, hidd el! Sokan "kíváncsi hetero"-nak mondják magukat. Ők inkább csak pettingelni, szopni szeretnek. A legtöbb bi pasi aktív vagy uni. De van akit a passzív oldal érdekel csak. Én is ismerek ilyet. Azért valóban ritka, ez inkább a melegekre jellemző, de náluk is van ugyanúgy mindenféle. :)

máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En pl uni meleg vagyok 19f
máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is bi uni.

És igen van aki csak azt akarja.

Szerintem az oka hogy sokkal egyszerübben kivitelezhetö. Kocsiban. Félre eső helyen. Nem kell rá "felkészülni". Nem mindenki tud könnyen el lazulni.

És mivel sokan titokban csinálják. Ez a gyors megoldás pl egy napközbeni futó kalandra.

jún. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura. Bi, uni vagyok erősebb passzív oldallal. Nagyon odaadó tudok lenni, amikor én vagyok a "nő", élvezem, hogy egy fasz van bennem, de ha nővel vagyok, akkor keményen odateszem a férfiasságomat.
jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mar hogyne lenne passzív biszex pasi, a legtobb az.
jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szopni szoktam szeretem
jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura imadom a párom dugni szopatni, és nagyon szeretek szép farkakat szopni és jó ha kefelnek :)
jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!