Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, miért jo felfele hordani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jo felfele hordani a farkatok a boxerben?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kerdest lattam itt ahol azt mondjak hogy felfele hordjak a farkukat rengetegen.

De ez most miert is jo? En mar rengetegszer probaltam hiaba rakom felfele leesik egy perc utan meg lefele log mar

Elmagyarazza valaki ez miert jo?



jún. 12. 00:10
1 2 3
 11/27 steven95 ***** válasza:
100%

Ha enyhén merevedett, akkor meg kell igazítanom, s hogy a legdiszkrétebb legyen csak fele jó, mert így dudorodik kevésbé a gatya kívülről.

A hátulütője hogy mikor visszazsugorodik akkor a nadrágszár becsípi a fitymát.. :"D borzamas mert elsőre nem veszem észre s egyszer csak meghúzom

jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért igazítom mindig felfelé, mert egy picit rövid a fitymám, de így teljesen rajta tud lenni a makkon.

Ha lefelé állítom félig kilóg a makkom ami zavaró.

jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hús farkam van és szük v elasztikus alsókat hordok amibe jobbra felhúzva tartom a farkam.

Az oka az,hogy így kényelmes!

Ha lecsúszik akkor minden bajom van vele,begyürődik és kényelmetlen

jún. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A húsfarok és a vérfarok csak ezen a fórumon van így elterjedve?
jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Valaki kuldjon mar linket a verfarok meg a husfarokrol mert mwgyarul angolul ra kerestem de csak véres peniszt adott ki ami vérzik meg húsfarokra ilyen duzzadt gombás péniszt


Valaki magyarra mar el vagy mutassa meg hogy neznek ki

jún. 13. 18:23
 16/27 steven95 ***** válasza:
100%
angolul: grower a vérpénisz, shower a húspénisz
jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
ok ezentúl az angol megfelelőjét fogom írni inkább,ugyanúgy jártam mint a kérdező
jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlen feláll, jobban elfér
jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a hús farok lankadt állapotában is nagy nem csak álló állapotban :D
jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem hordok boxert, mert húsfarkam van, és csak egy sportos alsó vagy egy szuszpenzor képes rendesen a helyén tartani a csomagomat.
jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!