Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, miért jo felfele hordani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért jo felfele hordani a farkatok a boxerben?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kerdest lattam itt ahol azt mondjak hogy felfele hordjak a farkukat rengetegen.

De ez most miert is jo? En mar rengetegszer probaltam hiaba rakom felfele leesik egy perc utan meg lefele log mar

Elmagyarazza valaki ez miert jo?



jún. 12. 00:10
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Ha nem teljesen puha, de nem is kemény, akkor én azért szeretem felfelé, mert úgy érzem mintha szellőzne picit.
jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem kicsi és úgy marad azért kényelmes felfelé 😅
jún. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 🙃
jún. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
En azert hordom igy mert nem melegedik ossze a zacsival, ha felall nem feszit hanem van helye felfele tagulni. Ha nem bo a boxer akkor nem megy lefele.
jún. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig lecsúszik. De apámnak pl mikor látom átöltözni, felfele van neki egy hosszú nap után is… Neki nagy húsfarka van, nekem meg kicsi lankadtan, gondolom ez is a baj.. Ezt nem örököltem tőle.
jún. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De nem ertem hiaba szuk a boxerem es felfele rakom akkor is le esik nekem lefele 30 masodperc mulva
jún. 12. 08:58
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugy vagyok mint a 4es, lehet h a boxer anyagától függ?
jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nahy húspéniszem van, bagy lógó herékkek, esélytelen felfele hordani és nem is lenne kényelmes számomra
jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén erektált állapotban kényelmes. Amúgy nem.
jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig lefele van és így nekem elég kényelmes is readásul nagyobb mérettel is rendelkezem
jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!