Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúként intézted már úgy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként intézted már úgy a közös öltözést zuhanyozást, hogy a már kiszemelt srácot meztelenül lásd? Hol történt: uszoda, edzőterem stb? Kort is írj!

Figyelt kérdés
öltöző, zuhanyzó

jún. 4. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

9-es

Mert később elmondta néhányuk, hogyan próbálkozott.

jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy hogy engem lásson.
jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez max csak nagyon közeli haveroknál működik, ott is akkor, ha van benne meleg, vagy bi hajlam.. Idegennél meg nagy eséllyel rosszul reagálna, ha heteró..
jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Párszor sikerült már.
jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

13

ne viccelj már, hát a heteró srácok talán nem együtt tusolnak edzések után? én legalábbis kva sok fiúval tusoltam már, mert sokáig benne voltam több sportban is, és az ilyesmi nem igazán volt kihívás. csak simán mondtam neki, hogy na hajrá tusoljunk és ennyi.

jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
15# De kérdező eleve úgy akarja intézni, hogy meztelenül lássa a kiszemeltet. Magyarul kukkolni akarja, nézni. Hátsószándéka van.
jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
15# Akkor miért a biszex kategóriába írta?
jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

16

de mi is meztelenül tusolunk mindig-

jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha valamelyik srác megtetszik, azt megnézem meztelenül is az öltözőben vagy a zuhanyzóban.

Mi ebben az elítélendő? Még a hetero srácok is állandóan egymást mustrálgatják. Van aki titokban, de sokan nyíltan is, gátlások nélkül.

jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert kukkolók vagytok. Nem illik. Ez beteges... Normális ember úszni jár az uszodába.. De már értem miért mindig idős bácsikákat látni ott, a friss húsra csorgatják a nyálukat tuti..
jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!