Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez már kicsit beteges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már kicsit beteges?

Figyelt kérdés

Fiatal biszex srácként azon gondolkodom, elkezdek edzőterembe járni, hogy ott legalább láthassak pucér srácokat. Nem közelednék, csak meglesném diszkréten őket az öltözőben, zuhany alatt. Egyébként is megnézik egymást a srácok.

Csajokkal könnyebben ismerkedem, viszont a férfi oldal hiányzik. Mit gobdoltok?



2023. febr. 6. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Azt gondolom hogy úgyis le fogsz bukni és elképzelhető hogy mocskosul elvernek majd, ami ebben az esetben nagyon helyes döntés lesz
2023. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Értelmetlen. Ráadásul ha heterónál próbálkozol be ugyan az lesz a reakció (=elhajt a pléhbe). Ha direktben elkezded kukkolni akkor zavarni fogja. Amúgy mi is a deal, órákig kolbászolsz a zuhanyzóban, öltözőben pélót lesni vagy mi? 😄

Menj meleg szaunába, ott legálisan kukkolhatsz meg csinálhatsz "mást" is.

2023. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ha már ott vagyok, nyilván edzenék is, az is közel áll hozzám.

Meleg szaunába eljutni esélyem sincs.

2023. febr. 6. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Hat en rad kerdeznek, hogy mi tetszik annyira, vagy mit bamulsz esetleg egy sallert is levetnek, ha nem takarodsz el.
2023. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan már! Annyian csinálják,mindössze diszkrétnek kell lenni és nem bámulni. Senkinek sem ártasz ha nézelődsz,csak ne legyél bunkó.
2023. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Uszodába járok, ott azért elég sokakat láttam már nézelődni, meg voltak többen is, akik nem féltek mutatni magukat. Szóval nem hiszem, hogy beteges lenne. Sőt legalább edzel is kicsit.
2023. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem beteges, én is ezt csinálom csak persze diszkréten kell nézelődni. :D
2023. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező írod:

"Meleg szaunába eljutni esélyem sincs."

Miért nincs?

2023. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

#8

Nem a kérdező vagyok, de gondolj bele, a kérdező esetleg, ahogy én is, Bp-től bő 200 km-re él, ahol nincs meleg szauna. Máris esélytelen, mivel tudomásom szerint csak a fővárosban van meleg szauna. Marad a meleg szaunánál sokkal rizikósabb, más lehetőségek nem túl nagy tárháza.

2023. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ilyet én is csinálnék
2023. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!