Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki szeret nyilvános helyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeret nyilvános helyen maszturbálni? Esetleg kedvenc helyek? :) Lányokat és fiúkat is kérdezném.

Figyelt kérdés
Szívesen venném, ha azt is leírnátok, hogy hol és hogyan szoktátok csinálni.

máj. 31. 06:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem kiskamasz kotom óta!

Rengeteg helyen maszturbáltam már.

Együtt is haverokkal,osztálytársakkal, unokatesómmal.

máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 gabor49 ***** válasza:
30%
akinek nincs esze
jún. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Oldfire ***** válasza:
65%
Egyszer a 6- os villamoson csináltam, de elvitt a rendőr.
jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
90%
strand me suli wc-be többször
jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Tizen évesen csináltam suli wc-ben, uszoda zuhanyzóban (ott úszómester majdnem rajta kapott de az öltözőbe egyedül voltam és befejeztem), nyári tábor (amit apám szervezett és vitt magával) zuhanyzójában itt majdnem apám előtt buktam le, ezt a vízpart melletti kis bokros erdős részen fejeztem be.
jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Suli wc szerintem tök izgalmas, az is nagyon izgi, amikor szobatársak vannak a szobába és csak takaró latt csinálom lassan, hogy ne tűnjön fel, azátn úgy elélvezni, hogy ne vágják le mi van :D

Amúgy csináltam már a balatonban, bent a vízben, meg egyszer vonaton is azokat is éltem, próbafülkében próbáltam már, de ott nem mertem elélvezni végül 😂

aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!