Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy szokjak le a függőségemről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjak le a függőségemről?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap este vagy delutan vagy reggel amikor bekanosodom elkezdem fogdosni a farkam boxeren keresztul es abba elvezek na de ez nem jo mert hat mindig cserelgetnem kell a boxereimet is meg ha tul sokszor verem bele akkor nyoma is marad a boxerbe mosas utan

Mit tegyek hogy leszokjak az allando boxerbe elvezesrol?

Meg ha van egy uj boxerem mikor felveszem nem birom ki hogy ne elvezzek bele mert kivancsi vagyok arra hogy milyen az uj boxerbe bele elvezni de mindig ez van es azt gondolom ez nem megfelelo szamomra

Meg hat mindig eltervezem hogy jo most ma nem fogom kiverni aztan este ugy bekanosodok csak ugy random hogy kiverem mindig elalvas elott

Ha megis ugy adodik hogy jo most megbirtam alni egesznap hogy ne verjem ki es ahogy betakarozoo este es fekszek akkor meg ahogy forgolodok felall es muszaj vagyok kiverni mert nem birom ki olyankor nagyon bekanosodok

Es ha tarsasagba lennek akkor is ez nagyon kinos lenne ha ezt csinalnam



máj. 21. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

1. Jelentkezz a zártosztályra, ott majd kapsz kezeslábast.

2. Vedd le a boxert és úgy verd ki, majd egy zsebkendővel letörlöd magadról, vagy eleve abba vered.


Nem olyan bonyolult ez, a többségnek már 4 általánossal is megy.

máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell kiverni, ritkan csinalom ugy, de en mindig is boxerbe szerettem elvezni
máj. 21. 15:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha találnár partnert, ... és ő csinálná neked, ...... és ahhoz ki kellene venni a boxerből..... :)
máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én is szoktam ilyet csinálni utána meg moshatom a boxert :D
máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Utána meg alig jön ki belőle a g€ci... Ha nagyon rádjön a kangörcs, inkább húzz egy üres flakont a farkadra, amit nem használsz és abba menjen a cuccos...
máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ezzel a baj 🤷‍♂️

Én is felavatom mindig az új boxeremet, bele is pisilek hogy milyen az anyaga és bele is élvezek.

Ez tök jó és nem is kell leszoknod róla!

máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6. Direkt belepisilni a boxerbe? Hh, érdekes szokás :))
máj. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez a fétised. Szerintem ezzel nincs semmi baj.

Találj olyat, akit szintén ez izgat, és akkor tudjátok együtt csinálni.

Amíg nem ártasz ezzel másoknak, én nem látok benne problémát.

Max áztasd be a boxert, ha beleélveztél:)


Az meg, hogy kanos vagy, teljesen természetes dolog.

Hány éves vagy amúgy?

életkorral ez is fog változni.

Akkor meg majd szeretnél ennyire kanos lenni meglátod.

máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy most? A sűrű masztiról engem egy pasi hozott le egy módszerrel.
máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
21 vagyok, Milyen modszerrel?
máj. 22. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!