Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Butt plug függőségem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butt plug függőségem van, mindig hordanék! Hol ismerkedhetek olyan partnerrel, aki erre kényszerít?

Figyelt kérdés
Biztosan mindenki azt hiszi, hogy nagyon könnyű ezzel a dologgal párt találni, de elárulom, hogy egyáltalán nem az. Eddigi partnereim közül kivétel nélkül csak szexnél tartották izgalmasnak...

jan. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Írj!
jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tematikus társkeresőknél, esetleg írd ki hogy vannak a szokásostól eltérő vagyaid is.

Milyen méretű az ami nem okoz gondot és milyen méret ami már sok?

jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tudsz ajánlani konkrét oldalt?

4 centiig kényelmes, 4,5 centi még tűrhető, 5 már nem esik jól :)

jan. 24. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Smpixie

Ashrak

Goldengate

Eropolis

Gyk

jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 4-es írt egyiken sem lesz könnyű dolgod (mondjuk a gyk-nem tennem az ismerkedős oldalak közé, de azért itt sem lehetetlen...) viszont ezeken az oldalakon könnyebb dolgod lesz mint a normál oldalakon.

Mindenesetre sok sok kitartás kell hozzá.

Extrémebb plugokat is próbáltál már? (Nem feltétlenül vastagsága gondolok hanem mondjuk hossz, alak, anyag, esetleg rezgős...)

jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Írj
jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De most szexen kivül mit kéne csinálni vele? Reggel betegyem, este meg ki? Vagy mit igényelnél?
jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
4: ezt szélességre, vagy hosszra írod? amúgy nem tudom, én GG-n és Eron is fent vagyok/voltam, és nincs nagy felhozatal
jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért hülyeség amit mond a kérdező, mert a függőt nem kell kényszeríteni, függőségét önként, mi több kényszer nélkül megéli.
jan. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!