Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol ismerkedhetnék lábfétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jesse Custer kérdése:

Hol ismerkedhetnék lábfétis kedvelő lányokkal?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Smpixie, gyanítom hogy amit keresel az leginkább egy domina lenne (aki a lábait akarja nyalogattatni).
2023. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Engem is érdekelne ilyen lány.
2023. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Különbséget tennék a között hogy lábfétist elfogadó (azaz időnként az IS eleme az együttléteknek), vagy totál lábfetisiszta (leginkább csak lábfétist akar) között.

Előbbi normál ismerkedéssel, majd amikor az ágyban vagytok a lábait IS kényezteted. Ha te mindent megteszel a lányért, te is kényezteted, a tenyereden hordozod akkor el fogja fogadni hogy te kicsit jobban gerjedsz a lábakra mint mások.

Utóbbi meg egyértelműen domina.

2023. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
90% ban nincs ilyen lány mert "tabu" a lábuk valszeg mert szégyelik vagy büdös vagy lúdtalpas vagy trampli. A maradék 10% ritka de szereti és elfogadja.
2023. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Akik lepontozták a 4es válaszolót azok a nők lehetnek akik magukra ismertek. Fáj az igazság... 🤣
2023. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában van azért ilyen nő, de ők mindig csak a "partnerük"-nek engedik. Kérdés, hogy a hányadiknak:):), mert ma stabil, hosszútávú kapcsolat nem igazán van...
2023. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Az asszony folyton a talpát masszíroztatja velem. Ilyenkor kicsit bánom, hogy én nem erre gerjedek.

Azért átnyomkodom neki mindig, ha megkér, mert jól esik neki. 😇

2023. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na én a 4 és 5 válaszolóval nem értek eggyet

Szerintem a nőknek 70-80%- ban szép lábuk van, persze az is igaz, hogy ez normál állapotra igaz.

Tehát csinos, vékony, vagy átlagos testalkatú nő, aki foglalkozik a lábaival is.

Néha elmegy pedikűröshöz, kényelmes jó minéségű cipőket hord. Kenegeti jó minőségű bőrpuhingató krémmel.

Ez esetben nagyon szépek ám azok a lábikók.

A maradék 20-30% pedig az, aki nem foglalkozik vele.

Csúnyák a körmei, nem jár pedikűrre, szoros, nem minőségi cipőkben jàr, nem kenegeti puhingató krémmel.

Nagyon sok esetben függ ez a megfelelő ápoltságtól.

2023. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gratula 8 as. ugyan azt írtad le lényegében mint én csak más százalékos arányban
2023. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!