Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A lovaglós póz vagy a 69-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lovaglós póz vagy a 69-es póz az élvezetesebb egy kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
S az normális, hogy a pasi hónapokra elõre eltervezi, hogy melyik nap hol lesz -alul vagy felül-?

febr. 11. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam változó hogy melyiket akarom jobban.

De egyáltalán nem normális hogy valaki ennyire megtervezi.

febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ott baj van a pasinál?
febr. 11. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kétlem hogy el tudná engedni magát, tudna spontán lenni stb, én nem akarnék ilyen pasival szexelni.
febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég furán hangzik.
febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 69et imádom sose felejtem el az első ilyen kölcsönös szopást. :) kedvenc marad örökre
febr. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég baromság ez az eltervezés, vagy vezették egy naplót, hogy kötelezően melyik nap kell szexelni?
febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog az ilyen előre tervezgetés. Az rendben van ha mondja hogy ezt és azt ki szeretné próbálni. De arra készülj, hogy az ilyen ember képes behisztizni ha valami nem úgy jön ki ahogy ő azt a fejében eltervezte, és téged fog okolni, mert "ő csak ennyit kért tőled".
febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura az eltervezés, de én azért még nem szólnám le, én van, hogy megkérem a csajt, hogy váltsunk menetközben, mert olyan hangulatom van. Mindig lazára veszem a dolgot, nem jó ha én vagy a partner ráfeszülünk valamire. Van, hogy szájjal szeretne kényeztetni, nem fogok nemet mondani.
febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!