Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Hogyan történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan történt az első alkalom, amikor egy másik fiúnak ürítettétek ki a zacskóját?

Figyelt kérdés

#fiú #zacskóürítés
2023. okt. 17. 10:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő ürítette ki az én zacskómat 😀
2023. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Elétérdeltem és lecumiztam.
2023. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hazibuliba törtent, egy csaj vett ra hogy verjem ki a haveromnak.

Nem kellett neki sok kb egy perc alatt elment.

2023. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Először még csak közösen vertük, aztán már egymásét, és hamarosan eljutottunk a kölcsönös szopásig és dugásig is.
2023. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

sajnos nekem még nem volt lehetőségem kipróbálni férfivel, mert egyik haverom és barátom sem biszex ... :/

de ha nekem lenne rá lehetőségem akkor biztos, hogy leszopnám a partnerem és annyira felizgulnék, akkor hagynám neki azt is hogy megdugja a fenekem...

mondjuk kutyapózban megtömhetné a lyukam:P

júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15os, lennék a haverod.
júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16-os tényleg :P?

uh <3

júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

18 voltam, haverom 20, lanpartyra mentem át hozzá jóval korábban, mint a többiek. Megtaláltam a guminőjét, fel volt fújva, úgy volt bedobva egy szekrénybe. Javasolta, hogy próbáljam ki nyugodtan, de félénk voltam eléggé, nem is értettem, hogy honnan jött a dolog, magamban persze vágytam volna rá, de nem mondtam neki, úgyhogy kivette a szekrényből és ledobta oda mellénk a kanapéra, dumálgattunk témákról, amik beindították a fantáziánkat és akkor mondta azt, hogy reméli vagyunk olyan baráti viszonyban, hogy most nem bánom, ha ő azért megdugja a guminőt. Nem is tudtam mit mondani, csak néztem csöndben (álló farokkal akkor már), ahogy megdugja minden lyukát a guminőnek.


Aztán pár perccel később kiszállt belőle, mondta, hogy nem akarja takarítani most, ezért nem bele élvezne, akkor is kérdezte, hogy nem zavar-e, ha spriccel egyet, amire csak ráztam a fejem és még mindig nem tudtam megszólalni.


Verte pár percig a farkát, de nem tudott elmenni, úgyhogy elővette a műpunciját, amiről szintén nem tudtam, hogy van neki és azt húzta a farkára, de még így is sokáig tartott a dolog. Aztán mondta, hogy segítsek már neki annyiban, hogy megtartom a műpuncit, így jobban tudja dugni. Mondtam, hogy segítek, úgyhogy fogtam a puncit és néztem, ahogy dugja. Néha kihúzta belőle a farkát és mikor vissza akarta dugni "véletlenül" mellé tolta és végighúzta a kezemen a farkát, ami elég nedves volt és a kezem is így az lett tőle.


Aztán valami átkattant bennem, ahogy ott láttam a farkát, meg éreztem a szagát, meg a kezemről is csöpögött a cucc és mondtam, hogy segítek neki, mert látom sosem megy el... úgyhogy kézzel kivertem neki a végén, úgy élvezett el.


Tehát végülis kiürítettem a zacskóját, a kérdésedre válaszolva, és elég jól esett :D

júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Yummy. Ez fincsi lehetett. Aztán volt folytatás?
júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!