Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első alkalom után ilyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom után ilyen? Többi lent .

Figyelt kérdés
Már pár éve rájöttem hogy biszex hajlamom van és eljutottam oda hogy randizzak egy meleggel csak orál volt én kaptam . Viszont utána szégyelltem magam és bűntudatom lett . Ez volt az első alkalom azóta semmi sem volt . De mikor elmúlik ez az érzés utána megint kívánom a biszex dolgokat. Elfogadtam hogy mindkét nem érdekel de akkor miért van ez az érzés ? Hogyan lehet legyűrni?
2023. máj. 28. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadtad el!
2023. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem maszti után…
2023. máj. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi és szülői hatások. Az, hogyan tudod legyűrni, az életkorodtól is függ. Kamaszként még nem elmélyült a psziché, és az önismeret, meg az élettapasztalat is kevés, idővel kialakul.

Vizsgáld meg az összefüggéseket, mikor mi hatott a lelkedre.


Ezen felül bárki bármit mond, éld meg önmagad!

Az más kérdés, hogy zavaró és fárasztó lehet egy bunkó ember, aki esetleg beszólogat neked. De ez még nem ok arra, hogy mást tegyél, mint aki vagy. Sajnos sokan nem merik megélni azt, amiért beszólnak körülötte másoknak, vagy amiről ellenvéleményt nyomatnak a körülöttük élők.


Felőlem szidkozódhat akárki, hogy "ezek as hülye bVzik/biszexek!", attól még szívesen vagyok biszex. De ha tehetem, a bunkó beszólogatókat elkerülöm, mert fárasztó, ütődött nyomik.

2023. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyes is írta, még nem fogadtad el magad. Ugyan tisztában vagy a helyzettel, de szégyelled is. Kell hozzá több alkalom, hogy ez az szégyenérzet elmúljon. Főleg, ha te magad is a szádba veszed a másik szerszámát.

Ne foglalkozz vele, éld az életed, és szexelj azzal, akivel jólesik!

2023. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell legyűrni.Ez nem olyan amit irányíthatsz.
2023. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak annyit jelent hogy van lelkiismereted, és ez is bizonyítja, hogy nem helyes a homo kapcsolat.

Isten velünk.

2023. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

#6

Ezt ugye nem gondoltad komolyan, hogy csak a heteróknak van lelkiismeretük? Képzeld el, biszex vagyok, és van lelkiismeretem. Annyira van, hogyha reggel elküldök valakit a 3,14csába, egész nap aggódok, hogy odaért-e.

Amúgy full heteró létedre, esetleg némi homofób beütéssel, mit keresel a biszex, meleg oldalakon?

2023. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!