Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Előítéletes vagyok ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előítéletes vagyok ha csak biszexekkel akarok szexet és kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, biszex. Volt kapcsolatom heteró nőkkel, de ők nem tolerálták a biszex vágyaim. Rendre szakítottak velem emiatt, mondván nem illünk össze. Azt hiszem igazuk volt, mert aztán sorra biszex csajokkal találkoztam, és velük minden biszex vágyam gond nélkül kiélhettem/kiélhetem. A helyzet az, hogy van egy heteró nő, aki aranyos, kedves, emberileg sincs vele semmi gond, és kapcsolatot szeretett volna velem. Megmondtam neki ne haragudjon, de én csak biszex nőkkel akarok kapcsolatot/szexet. Ezzel nagyon megbántottam, azt mondta diszkrimitav vagyok, és előítéletes, mert csak a heteróságát kifogásolom, és valóban ez az egyetlen szempont ami miatt visszautasítottam. Valóban előítéletes és diszkriminatív vagyok amiatt hogy csak biszex nőktől akarok bármit is?
2023. aug. 27. 15:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Ha valaki megjegyzi, hogy előítéletes vagy, válaszold nyugodtan: igen!

Az előítélet nem negatív fogalom, hanem önvédelmi eszköz.

Minden előítéletnek oka van.

2023. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
21-es tehát a homofóbiai is önvédelmi eszköz?
2023. aug. 28. 17:53
 23/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom pontosan, mi az a homofóbia, de szerintem az nem előítélet, hanem csak gyűlöli a melegeket
2023. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
De azért a szavakban meg a nyelvben ne keress matematikai szigorú logikát
2023. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom nem akarok heterót akkor az heterofóbia amire azt mondod önvédelem. Nem ertem miert önvédelem? Ilyen alapon a homofóbia is önvedelem nem?
2023. aug. 28. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!