Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Előítéletes vagyok ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előítéletes vagyok ha csak biszexekkel akarok szexet és kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, biszex. Volt kapcsolatom heteró nőkkel, de ők nem tolerálták a biszex vágyaim. Rendre szakítottak velem emiatt, mondván nem illünk össze. Azt hiszem igazuk volt, mert aztán sorra biszex csajokkal találkoztam, és velük minden biszex vágyam gond nélkül kiélhettem/kiélhetem. A helyzet az, hogy van egy heteró nő, aki aranyos, kedves, emberileg sincs vele semmi gond, és kapcsolatot szeretett volna velem. Megmondtam neki ne haragudjon, de én csak biszex nőkkel akarok kapcsolatot/szexet. Ezzel nagyon megbántottam, azt mondta diszkrimitav vagyok, és előítéletes, mert csak a heteróságát kifogásolom, és valóban ez az egyetlen szempont ami miatt visszautasítottam. Valóban előítéletes és diszkriminatív vagyok amiatt hogy csak biszex nőktől akarok bármit is?
2023. aug. 27. 15:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél te az előítéletes ha írtad több hetero nőnek ez nem tetszik?
2023. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem, úgy is kiütközik és feszültséget kelt egy idő után.
2023. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De emiatt az összes heteró nővel szemben úgy gondolkodom ahogy. Általánosítok azt hiszem.
2023. aug. 27. 15:30
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy?
2023. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Vki privátban kérdezte hogy férfiakkal is lefekszem-e? Mivel biszex vagyok tehát igen. A kerdést nem is ertettem.
2023. aug. 27. 15:31
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Hetero nőnek nem muszáj mindenről tudnia.
2023. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
4-es annyiban nem mindegy, hogy sok biszex meg a heterókat vádolja előíteletességgel. És én is ugyanolyan előíteletes lettem a hetetókkal szemben.
2023. aug. 27. 15:32
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én előítéletes vagyok, ha heteroszexuális férfi létemre csak heteroszexuális nővel akarok kapcsolatot?
2023. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
6-os lehet a te ertékrendedbe belefér a gyávaság, a masik becsapása, az én értéjrendembe ez nem fér bele. Ártatlan embernek hazudni? Becsapni? Pláne ha szeret és bízik bennem? Te becsapod azt aki szeret? Ha igen akkor önkényesen kihasználod.
2023. aug. 27. 15:34
 10/25 A kérdező kommentje:
8-as pont ezttaglaltam, hogy a heteró ha heterót ajar csak, arra a biszexek többsege siman ráhúzza hogy előiteletes, homofób bifób.
2023. aug. 27. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!