Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Előítéletes vagyok ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előítéletes vagyok ha csak biszexekkel akarok szexet és kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, biszex. Volt kapcsolatom heteró nőkkel, de ők nem tolerálták a biszex vágyaim. Rendre szakítottak velem emiatt, mondván nem illünk össze. Azt hiszem igazuk volt, mert aztán sorra biszex csajokkal találkoztam, és velük minden biszex vágyam gond nélkül kiélhettem/kiélhetem. A helyzet az, hogy van egy heteró nő, aki aranyos, kedves, emberileg sincs vele semmi gond, és kapcsolatot szeretett volna velem. Megmondtam neki ne haragudjon, de én csak biszex nőkkel akarok kapcsolatot/szexet. Ezzel nagyon megbántottam, azt mondta diszkrimitav vagyok, és előítéletes, mert csak a heteróságát kifogásolom, és valóban ez az egyetlen szempont ami miatt visszautasítottam. Valóban előítéletes és diszkriminatív vagyok amiatt hogy csak biszex nőktől akarok bármit is?
2023. aug. 27. 15:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%

7. De erről nem kell tudnia. Ha ismerkedsz valakivel és azt mondja, hogy ő hetero, akkor mondhatod azt, hogy "bocs, mást keresek".

Nem kell konfliktust generálni azzal, hogy leírod nem bírod a heterokat, rossz tapasztalataid vannak velük.

2023. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11-es de ez kb ugyanaz az előítélet mint amikor a heterók utasitanak el egy biszexet csak azert mert biszex. Nem taglalom az illetőnek hogy milyen tapasztalataim voltak a heterokkal, csak megmondom hogy heterót nem akarok.
2023. aug. 27. 15:46
 13/25 A kérdező kommentje:
Meg ha a másikkal emberileg semmi gond, csak amiatt utasitsam el mert heteró?
2023. aug. 27. 15:47
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
13. Igen, nyugodtan. Mindenki azzal szexel, akivel szeretne szexelni és ha van egy olyan tulajdonsága, ami elrontaná, akkor mi a bánatért ne?
2023. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az orientáció az nem tulajdonság. Engem azért hökkent meg az amit érzek, gondolok, mert ennyi erővel rám meg azt lehet mondani hogy heterofób vagyok. Tudom hogy nagyon megbántottam azt a nőt, és úgy hogy semmit nem ártott nekem.
2023. aug. 27. 15:52
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem azért hülyeség ez alapján leírnod, mert pl lehet, hogy bár heteró, szeretne 2 ffi 1 nő felállást majd. Én pedig, sok más biszexszel együtt, monogám vagyok. Ha ez ennyire fontos neked, akkor inkább tisztázd előre azt, hogy grupiban benne van-e az adott nő. Nem?
2023. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Heteró nő nem megy bele hármasba. Biszex hajlamúak igen. De azok nem heterók.
2023. aug. 27. 19:15
 18/25 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne menne bele, én ismerek olyat, aki csinálta. Ellenben velem.
2023. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek joga azokkal kapcsolatot létesíteni vagy akár csak kalandozni, amilyenekkel csak szeretne és legális. Ha valaki csak vörös hajú szeplős emberekkel akar, akkor velük, ez az ő választása.
2023. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
22%

Eléggé előitéletes vagy de nem magadmiatt. A begyepesedett bisexfób társadalom tett ilyenné.


Ha megkérdeznéd a nőt,elég valószínű hogy nehezményezné a dolgot. Vagy annyira rád volt/van izgulva hogy nem érdekelné.

2023. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!